Kill Strain Çıkış Tarihi

Kill Strain Çıkış Tarihi

Sony San Diego stüdyolarında geliştirilen Playstation 4 özel oyun Kill Strain için yapımcılar resmi olarak çıkış tarihi açıkladılar.

Kill Strain temelinde PvP odaklı bir oyun. Üç takımın karşılıklı olarak çevrimiçi mücadele edeceği bir oyun. 2 takım insanlardan oluşacak, bir takım ise 1 yada 2 adet mutant olabilecek. Mutant olanlar insanları çevirme yeteneğine sahip olacak. Maç ilerledikçe takımın boyutu da değişecek. Yapımcılar olaya çok farklı bir bakış açısı ile yaklaşmışlar. Oyuncuların ne kadar beğenip beğenmediğini tabi ki oyun çıktıktan sonra anlayacağız. Maçlar 3 sonuçtan birine ulaşılması ile sonuca varabilecek. Bu koşullar ise şöyle;

  • Tüm İnsanlar çevrilecek yada
  • Mutant ve İnsan takımının ana üssü yok edilecek yada
  • Süre bitecek

Kill Strain Ekran Görüntüleri


Bu üç sonuçtan herhangi birine varılması halinde maçlar bitmiş olacak. Takım tabanlı bir oyun olan Kill Strain bireysel bazlı bir puanlama sistemine sahip. En iyi skor içinde oyuncular mücadele içerisinde olacaklar. Maç boyunca puan toplamak için farklı seçenekler olacak, takım arkadaşlarına yardım etmenin dışında düşmana bazı anlarda yardım etmekte oyunda sizleri bir avantaja sokabilecek.

Ücretsiz (free-to-play) olarak oyuncuların beğenisine sunulacak olan Kill Strain’de takım olarak karşılaşmalar yapılabilecek. Beta sürecinde 20 level seviyesine ulaşan tüm oyunculara öncü kuvvetlerden Vincent ücretsiz olarak sunulacak. Kill Strain çıkış tarihi 19 Temmuz 2016 olarak kesinleşmiş durumda ancak Playstation Plus üyeleri 12 Temmuz 2016 itibariyle çıkışı öncesinde oyuna erişebilecekler.


Kill Strain Oynanış Videosu