blank

4.5G Desteli Mobil Cihazlar

Bildiğiniz gibi 4.5G sistemi ülkemizde de bir kaç gün evvel kullanıma girdi. 4.5G ile mobil cihazlarda internet hızı  ve bağlantı kalitesi oldukça yüksek bir seviyeye ulaşıyor. Tüm bunların dışında, en büyük problemlerden bir tanesi olan bağlantı kopma durumu da yine 4.5G ile ortadan kalkıyor.

Mobil cihaz üzerinden internet kullanımı yüksek olan kullanıcılar, doğal olarak 4.5G desteğinden faydalanmak istiyorlar ve bunun içinde elbette 4.5G destekli bir telefona ihtiyaç duyuyorlar. Peki piyasada bulunan cihazlardan hangileri bu sistemi destekliyor? Ülkemizde kullanıma sunulmuş olan mobil cihazların sadece %8 – 10’luk dilimi bu yeni sistemi destekliyor. İşte bu galerimizde size bu sorunun yanıtını vererek, kendiniz veya sevdikleriniz için doğru seçimi yapmanızı sağlayacağız. Şuan ülkemizde piyasaya sürülmüş olan tüm 4.5G destekli mobil cihazları galerimizden inceleyebilirsiniz.

4.5G Destekli Mobil Cihazlar

Apple

apple-logo_100433916_h

Apple Ipad Air 2, Apple Ipad Air, Apple Ipad 4, Apple Ipad Mini, Apple Ipad Mini Retina, Apple Ipad Mini 3, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus