blank

Dying Light 2 Tüm Silah Ve Artifact Silah Konumları!

Aiden’ın yolculuğu boyunca, yüksek hasar verimi ve istatistikleri olan birkaç nadir silahla karşılaşacak. Artifact Weapons olarak bilinen bu altın etiketli öğeler, oyundaki rastgele ganimetlerin geri kalanı arasında bulunabilir.

Bununla birlikte, Artifact Weapons’ın Villedor’da ortaya çıkmak üzere ayarlandığı ve sokaklarda bulduğunuz GRE fragmanlarında görünen birkaç nokta var. Aiden, GRE Key kullanarak bu römorklara sızabilir ve içindeki bir rafta rastgele bir Artifact Silahı bulabilir . Bunlar, 2 elli veya 1 elli Artifact Silahlarını içerebilir ve ayrıca içeride bulunan kilitli GRE kapları, nadir teçhizat içerecektir.

GRE Fragmanlarında keşfedilen ganimet genellikle şu anki seviyeniz civarındadır ancak Artifact Weapon , Dying Light 2’deki diğer birçok öğe gibi yeniden doğmayacaktır. cephaneliğiniz, çünkü onları erken stoklamaklamayın . Hepsini bir kerede almak, Aiden’ın onları bulduğunda olduğu seviyede kalacakları anlamına gelir ve oyun boyunca siz ve düşmanlarınız güçlendikçe onları işe yaramaz hale getirir.

Houndfield
Houndfield’da bir GRE fragmanı bulabilirsiniz. GRE çitleriyle çevrili büyük bir toplu mezar bulana kadar ‘Birch’ Yel Değirmeni’nin kuzeyine gidin . Bu alanda, kapalı römorku bulacaksınız.

Dying Light 2 Houndfield Artifact Silah Yeri.jpg

Harita konumu yukarıda resmedilmiştir. Fragmanda bulunan yer aşağıda daire içine alındı.

Dying Light 2 Houndfield Artifact Silahı (1).jpg

Trinity
Bir GRE fragmanı , ‘Kızılağaç’ Yel Değirmeni’nin hemen yanında bulunabilir . Yel değirmeninin güneyindeki sokağa inin ve bir Goon ve birkaç GRE römorku içeren bir açıklık bulmalısınız.

Dying Light 2 Trinity Artifact Silah Yeri.jpg
Dying Light 2 Trinity Artifact Weapon.jpg

İkinci bir GRE fragmanı, Trinity’de, ‘Larch’ Yel Değirmeni’nin hemen doğusunda, yakındaki bir Askeri Konvoy etkinliğinin yanında bulunabilir .

Dying Light 2 Trinity Artifact Silah 2 (1).jpg
Dying Light 2 Trinity Artifact Silahı 2.jpg

Quarry End
Quarry End’in güneyinde, Let’s Waltz hikaye görevi sırasında Aiden’ın açtığı tünelin hemen yanında bir GRE fragmanı var! Römork, tünele giden yolun kemerli yolunun önünde bulunabilir.

Dying Light 2 Quarry End Artifact Weapon Location.jpg

Harita konumu yukarıda resmedilmiştir. Fragmanda bulunan yer aşağıda daire içine alındı.

Dying Light 2 Quarry End Artifact Weapon.jpg

İkinci bir GRE fragmanı , Forsaken Store Dark Zone’un hemen doğusunda , Quarry End GRE anomalisinin yanında bulunabilir . Doğrudan GRE Anamoly’nin girişinin solundadır.

Dying Light 2 Taş Ocağı Sonu Artifact Silah Yeri 2.jpg
Dying Light 2 Taş Ocağı Sonu Artifact Silah Konumu 2 (1).jpg

Observatory
Başka bir GRE fragmanı , Observatory‘nin güneyinde bulunabilir . Konum bir bölge adıyla işaretlenmemiştir, bunun yerine haritada Garrison’un yanındaki kimyasal lekelerle işaretlenmiş alanda bulunabilir. Observatory yakınındayken, bir GRE Anomalisi arayın ve ardından karavanı bulmak için biraz güneye gidin.

Dying Light 2 Gözlemevi Artifact Silah Yeri.jpg
Dying Light 2 Gözlemevi Artifact Weapon.jpg

Garrison

Garrison’u keşfederken birkaç fragman bulabilirsiniz.

İlki , Aiden’ın Yayın görevi sırasında keşfettiği VNC kulesinin önünde bulunur. Binanın girişinden çıkarken ilerleyin ve karavanı doğrudan önünüzde bulacaksınız.

Dying Light 2 Garnizon Aritfact Silahı 1.jpg

İkincisi, VNC binasının çatısında bulunur . Bunu Broadcast’i tamamlarken bulabilirsin (yine de oraya gideceksin) veya görevi bitirdikten sonra VNC kulesinin alt katındaki asansörü kullanarak çatıya dönebilirsin. Asansörden çıkarken, karavanı doğrudan önünüzde göreceksiniz.

Dying Light 2 Garnizon Aritfact Silah Yeri 2.jpg
Dying Light 2 Garnizon Aritfact Silahı 2.jpg

Üçüncü bir Artifact Silahı , Smokehouse yerleşiminin biraz batısındaki bir GRE karavanından alınabilir .

Dying Light 2 Garnizon Artifact Silah Yeri 3.jpg
Dying Light 2 Garnizon Aritfact Silahı 3.jpg

Downtown
Bir Artifact Silahı , ‘Teak’ Yel Değirmeni’nin kuzeydoğusunda, Downtown ve Garrison arasındaki sınırda bulunabilir . Bir bowling salonu için neon tabelanın karşısında ve bölge Barış Muhafızları ile ittifak halinde küçük bir gözetleme kulesi.

Dying Light 2 Downtown Artifact Weapon Location.jpg
Dying Light 2 Downtown Artifact Weapon.jpg

New Dawn Park
Fish Eye’nün kuzey batısında, Askeri Konvoy yan etkinliğinin hemen yanında bir Artifact Silahı bulunur . Konvoya ulaştığınızda, yakındaki tankın arkasında römorku bulacaksınız.

Dying Light 2 New Dawn Park Artifact Weapon Location.jpg
Dying Light 2 New Dawn Park Artifact Weapon.jpg

New Dawn Park’ın ikinci Artifact Silahı Fish Eye’ın Doğusu’dur . Sanatçı Atölyesi yerleşimini arayın . Karavanı konumun kuzeyindeki bir sokakta bulacaksınız .

Dying Light 2 New Dawn Park Artifact Weapon 2 Location.jpg
Dying Light 2 New Dawn Park Artifact Silahı 2.jpg

Üçüncü bir GRE fragmanı Fish Eye ve Metro: Newalls Crossing’in güneydoğusunda bulunabilir . Fish Eye ‘ın altındaki sokaklara gidin ve Artifact Weapon’ın yerini bulacaksınız.

Dying Light 2 New Dawn Park Artifact Weapon 3 Location.jpg
Dying Light 2 New Dawn Artifact Silahı 3.jpg

Saint Paul Island
Bir Artifact Silahı, Saint Paul Katedrali’nin güneydoğusunda, ” Military Zone  etiketli bir kapının yanında bulunur .

Saint Paul Island Artifact Weapon Location.jpg
Saint Paul Island Artifact Weapon.jpg

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.