blank

Activision, Yeni Call Of Duty’nin Devam Oyunu Olduğunu Doğruladı!

Activision, bu yılki Call of Duty ve Warzone ile neler beklendiğini açıkladı.

Bugün çok az bilgi paylaşılırken, bu yılki girişin 2019’daki Modern Warfare’in devamı olduğu açıklandı.

Yeni oyun ve yeni bir Warzone deneyimi sıfırdan birlikte tasarlanıyor.

Bu yılki tek girişin Modern Warfare’ın devamı olması, bir süredir söylentileri göz önünde bulundurursak sürpriz olmamalı ve geçen yıl oyunun Red Dead Redemption 2’de görülene benzer bir ahlak sistemine sahip olacağı bildirilmişti.

Raporda ayrıca uzuv kaybı ve daha gerçekçi kanın oyunda yer alacağı ve karakterlerin oyundaki olaylara daha inandırıcı bir şekilde tepki vereceği belirtildi.

Yayınlanmasıyla birlikte, Warzone’a yeni oyundan ilham alacak ve “çeşitli klasik ilgi alanlarından” oluşan yeni bir harita gelecek. Harita ayrıca, Modern Warfare 2 için Battlefield 2042’nin Tehlike Bölgesi’ne benzer, yapay zeka kontrollü savaşçılar ve gerçek oyuncular kullanan üçüncü bir yeni moda ev sahipliği yapacak.

Infinity Ward tarafından yönetilen yeni oyun ve yeni bir Warzone deneyimi yeni bir motorla geliştiriliyor ve Warzone’da yepyeni oyun alanı ve yeni bir sandbox modu ile Battle Royale’ın “dev bir evrimi” bekleyebilirsiniz.

Bugün paylaşılan bilgilerin tamamı bu kadar, ancak önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmeden önce daha fazlasını duymayı umuyoruz.

Kesin olan bir şey var ki, Microsoft’un yaklaşan Activision Blizzard’ı satın almasına rağmen oyunun PlayStation konsollarına gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu, hem Microsoft Studios patronum Phil Spencer hem de Microsoft başkanı Brad Smith tarafından onaylandı.

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.