blank

Apple ve Cisco Ortaklığı Yakında

Apple ve Cisco Ortaklığı Yakında

Apple, kullanıcılarına iPhone cihazlarında internetten çok daha iyi arama deneyimi sağlamak için Cisco Spark ile ortaklığa soyunmaya hazırlanıyor.

Apple CEO’su Tim Cook Cisco Live Conference’a göndermiş olan videoda, Cisco Spark ile yapılacak olan ortaklığın iOS cihazlarda çok daha iyi bir arama deneyimini kullanıcılara sunacağını ve Cisco Spark’ın bu alanda diğer mobil hizmet şirketlerine nazaran en iyi seçim olduğunu belirtti.

Bu iş ortaklığı kurumsal pazarda daha fazla ve daha iyi şekilde yayılmak isteyen Apple?ın ikinci büyük işbirliği olarak nitelendirilebilir. Şirket bildiğiniz üzere daha önce de başka bir kurumsal rakip olan IBM ile iş ortaklığını başlatmıştı.

 


maxresdefault

Apple ve Cisco Ortaklığı Yakında


 

Ayrıca iOS 10 dahilinde IP üzerinden sesli ve kamera ile sağlanan aramalar için oldukça çaba göstererek uğraşacaklarını ifade eden CEO, Cisco Spark’ın bu tür üst düzey çağrılarda iPhonelar ile oldukça iyi uyum sağlayacağını düşünüyor.

Bunun dışında Apple CEO’su Tim Cook, Cisco Spark’ın teknolojileri ile birlikte başaracakları çözümlerin ve en iyi deneyimlerin, kurumsal alandaki bir üst basamaklara çıkmalarında en iyi yol olacağını belirtti.

Bu işbirliği gerçekleşirse, iOS cihazlarında “Kişiler” -> “Eklenenler” -> “Sık Kullanılanlar”da Cisco Spark erişimine izin verilecek.