blank

ASUS, Golü En Çabuk Atan Öğrenciyi Barcelona ? Real Madrid Maçına Götürüyor

Teknolojik gelişime yön veren ASUS, Rıdvan Dilmen’in üniversite gençlerini futbol dünyasının efsane isimleri ile bir araya getirdiği “Adil Oyun” etkinliğinde büyük hediyeler dağıtıyor.

Her hafta bir üniversitede gerçekleştirilen Rıdvan Dilmen’in üniversite gençlerini futbol dünyasının efsane isimleri ile bir araya getirdiği “Adil Oyun” etkinliğinin sponsorları arasında yer alan ASUS’un eğlenceli etkinliklerine katılan üniversite öğrencileri birbirinden değerli hediyelerin sahibi olma fırsatını da yakalıyor.

Etkinlik kapsamında düzenlenen ASUS “Nefes Nefes El Classico” oyununda etkinliğe katılan tüm üniversiteler içerisinde pinpon topunu labirentin içinden üfleye üfleye en kısa sürede geçirerek ağlarla buluşturan bir kişi Nisan ayında FC Barcelona ? Real Madrid arasında yapılacak futbol karşılaşmasını Camp Nou stadında izleme şansını da yakalayacak.

ASUS,-Golü-En-Çabuk-Atan-Öğrenciyi-Barcelona-?-Real-Madrid-Maçına-Götürüyor-2

ASUS’un bir diğer yarışması “En Coşkulu Taraftar” yarışmasına katılan öğrenciler ise selfieleri ile ZenPower taşınabilir şarj cihazının sahibi olabilecek. Öğrencilerin bunun için yapması gereken tek şey ise birbirinden renkli aksesuarlar eşliğinde Zenfone Selfie ile çektikleri selfieleri #asuskampüste hashtagi ile Instagram’da paylaşmak. Paylaştıkları selfieler en çok beğeni alan takım gün sonunda ZenPower’ın da sahibi oluyor.

ASUS’un yarışmaları ile renk kattığı ve NTV Spor kanalında da yayınlanan “Adil Oyun” etkinliğinin bu yıl gerçekleşeceği üniversiteler ve tarihleri ise şu şekilde:

Üniversite Tarih
İstanbul Doğuş Üniversitesi 12 Kasım Perşembe
Konya Selçuk Üniversitesi 18 Kasım Çarşamba
İstanbul Koç Üniversitesi 23 Kasım Pazartesi
İzmir 9 Eylül Üniversitesi 3 Aralık Perşembe
Kocaeli Üniversitesi 9 Aralık Çarşamba
İzmir Ege Üniversitesi 16 Aralık Çarşamba
İstanbul Yeditepe Üniversitesi 23 Aralık Çarşamba
Antalya Akdeniz Üniversitesi 28 Aralık Pazartesi