blank

Dünyanın En Hafif RIG 500 Oyuncu Kulaklığı

Dünyanın En Hafif RIG 500 Oyuncu Kulaklığı

Son zamanlarda piyasadaki en üst düzey kulaklıkları ile dikkat çeken Plantronics firması ESL ile birlikte geliştirdiği RIG 500 oyuncu kulaklığını tanıttı.

Son yıllardaki ülkemizde E-Spor dalındaki gelişim, oyuncuları da daha iyi teknolojik ürünleri kullanmaya itiyor. Bu açıdan en konforlu ürünleri elde etmek isteyen oyuncular için beğenecekleri bir haberimiz var.

RIG 500 Oyuncu Kulaklığı


dunyanin-en-hafif-oyuncu-kulakligi-duyuruldu2


RIG 500 Oyuncu Kulaklığı

Orta ve üst segmentte üretmiş olduğu kulaklıklarla ülkemizdeki oyuncuların yakından tanıdığı Plantroncs, yeni kulaklığı RIG 500’ü, “Dünyanın En Hafif Oyuncu Kulaklığı” olarak duyurdu. Ses kalitesi de piyasada bulunan diğer kulaklıklarıyla kıyaslandığında oldukça başarılı olan ürünün ağırlığı sadece 200 gram. E-Spor oyuncuları için özel olarak üretilen RIG 500, ESL ile birlikte geliştirildiğinden ESL logosu ile satışa sunuluyor. Belli bir miktar kullanımdan sonra kafa ve kulakları yormasından dolayı rahatsızlık veren kulaklıkların yanı sıra RIG 500 çok daha farklı ve konforlu bir kafa bandıyla geliyor ve bu sayede uzun süreli kullanımlarda hiçbir rahatsızlık yaşatmıyor.

Hafifliği ve kaliteli sesi ile ön planda olan RIG 500 sadece PC için değil, Xbox One ve PlayStation 4’e de uyumlu bir şekilde oyunculara sunuluyor.

Tamamen Performans/Fiyat ürünlerini oyunculara sunan Plantronics’in RIG 500 ürününün fiyat etiketi ise 229 TL olarak belirlenmiş durumda.