blank

iOS 8 Klavyeler Listesi

iOS 8 in 3. parti uygulamalara izin vermesiyle yaşanan süprizin ardında applelarınızda kullanabileceginiz eniyi klayve uygulamalarını sizler için derledik

1. SwiftKey

Android dünyasının favori klavye uygulaması olan SwiftKey şimdide apple kullanıcılarının gözdesi olacağa benziyor.Üstelik ücretsiz!

swipe

2. Swype

iOS arayüzüne benzerliği ve kaydırarak yazma konusundaki uzmanlığı ile Swype 0.99 $ ücreti ile App Storeda yerini aldı.

swift

3. Fleksy

Swiftkeye benzerolan uygulama temiz arayüzü ve tema değişikliği yapabilme özelliklerine sahip. 0.99 $ ödüyerek sahip olabilirsiniz.

fleksy

4.PopKey

iOS 8 için daha yayınlanmayan fakat kısa süre içinde beklenen PopKey mesajlarınıza GIF ekleme özelliği ile dikkat çekiyor.

popke

5.Minuum

Bu yaratıcı klavye uygulaması size klavye boyutunu istediğiniz gibi ayarlama imkanı sunuyor. 1.99$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

minium

6.TouchPal

Bu uygulama yazı stillerinizi hafızasına kaydederek sizlere eğlenceli ve kolay bir mesajlaşma sunuyor. Android alemindede populer olan bu uygulamayıda tavsiye ederiz.

touchpal

7. Kuaiboard

Kuaiboard sizlere uzun içerikli dosya, doküman ve yazılarınızı hızlıca mesajlarınza ekleyebilmeniz için kısayollar oluşturma imkanı sunuyor. Her türlü dosyayı klavyeniz içerinde yedekleyebildiğinizi ve lazım olduğunda hızlıca kullanabildiğinizi de unutmayın. Son derece kullanışlı bu klavyenin fiyatı ise 1.99 dolar.

kuaib