blank

iOS 9 Beta Versiyon Kurulumu

iOS 9 işletim sisteminin üçüncü beta versiyonu geliştiricilerin kullanımına sunuldu.

iOS 9 işletim sisteminin üçüncü beta versiyonu geliştiricilerin kullanımına sunuldu.Daha sonra tüm kullanıcıların kullanımına sunulan beta versiyonu halka açık bir şekilde yayınlandı. iOS ilk defa bir beta versiyonu tüm kullanıcılarıyla paylaşmış gibi görünüyor. iOS 9’u denemek ve düşük güç tüketimi modu, geliştirilmiş son uygulamalar menüsü, Apple Music, çoklu uygulama kullanımı (iPad’de), daha iyi güvenlik ve çeşitli iyileştirmelerden faydalanmak istiyorsanız iPhone’a iOS 9 Beta kurulumu için aşağıdaki aşamaları izlemeniz yeterli olacaktır.

iPhone iOS 9 Beta Versiyon Kurulumu

1.Öncelikle kurulumu yapmadan cihazınızı iTunes programında yedekleyin. iTunes programında tam bir yedek almanız iyi olacaktır.Eğer yedekleme hakkında bir bilginiz yoksa Apple’ın kendi hazırladığı rehbere göz atabilirsiniz.

iPhone-iOS-9-Beta-Kurulumu-1

2.Cihazınızı yedekledikten sonra ,bu bağlantıya gidin ve Apple’ın Beta programına dahil olun.

RssImage

3. https: //beta.apple.com/profile adresine erişin ve cihazınızın ihtiyaç duyduğu iOS profilini belirleyerek indirme işlemini başlatın. Burada Apple ID ve parolasını girmeniz gerekecek.

iPhone-iOS-9-Beta-Kurulumu-3

 

4. Profili indirdikten sonra Ayarlar menüsünde otomatik olarak yazılım güncelleme bölümüne yönlendirileceksiniz. “Install” butonuna dokunun ve kullanıcı sözleşmesini onaylayın.

 

RssImage

 

 

5.Artık iOS 9’u kullanabilirsiniz.