blank

Logitech En İyiyi Tanıttı UE Boom 2

Bir bluetooth hoparlörden beklentilerinizi artık en üst düzeyde tutabilirsiniz. Daha yüksek ses kalitesi, daha iyi bir Wi-Fi menzili ve herkesin dönüp bir kez daha bakacağı türden bir tasarım… Eğer tüm bunların bir tanımı olsaydı, muhtemelen onun adı Logitech UE Boom 2 olurdu.

Logitech bünyesindeki Ultimate Ears tarafından üretilen ve bu ay raflarda yerini alacak olan UE Boom 2, $199’lık etiketiyle satışa sunulacak. Bir önceki modeli çoktan teknoloji dünyasındaki efsanelerden biri olarak yerini almışken, UE Boom 2‘den beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu söylemek mümkün. Şimdi gelin, bu ürüne yakından bakalım.

Tasarımın yeni adı!

Kutusu da en az kendi tasarımı kadar şık ve ilginç. UE Boom‘un tasarımı neredeyse hiç değişmeden tekrar alıcı karşısına çıktı (yeni renk seçenekleri hariç). 360 derecelik bu tasarımın tamamından ses almanız mümkün. Cihazın arkasında kocaman iki adet ses yükseltme-azaltma butonları bulunuyor. Üstünde ise cihazın güç düğmesi bulunuyor. Güç düğmesine uzun bastığınızda cep telefonunuzla ve diğer bluetooth cihazlarla iletişim kuruyor. Son olarak cihazın altında microUSB bir şarj girişi bulunuyor. Kolay taşınabilir tasarımı ile onu istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Belki bisikletinizin su şişesi bölmesine bile koyulabilir

uewm1_2040.0

 

UE Boom 2‘nin dikkat çeken özellikleri bunlarla sınırlı değil. UE Boom 2‘yi yaklaşık 2,5 saatlik şarj ile 15 saat boyunca aktif olarak kullanmanız mümkün. Bir önceki modeline göre tasarımsal olarak pek bir farklılık olmasa da, %25 daha fazla ses kalitesi, 33 metre Wi-Fi menzili, 1 metre su altında 30 dakika boyunca kalabilme süresi ile öyle görünüyor ki teknik açıdan fazlasıyla önde.

Türkiye’de son zamanki kur artışlarından da etkilenerek cihazın 500TL seviyelerinde satışa sunulacağını söylemek mümkün.