blank

Logitech’in Yenilikçi Markası Logi Duyuruldu!

Uzun yıllardan beridir ofis, ev ve oyun ortamları için mouse, klavye ve kulaklık gibi kaliteli ürünler üreten Logitech firmasının yeni markası Logi duyuruldu.

Logitech’in alt markası olan Logi için Samsung, BlackBerry ve Samsung gibi firmalardan ayrılan çalışanlarında barındırıldığı ayrı bir ekip kuruldu. Bu ekip, Logitech markasının dışında daha renkli, yenilikçi ve yaratıcı ürünler üretecek. Bu bir ilk değil, baktığımız zaman Logitech’in oyunculara özel açtığı alt marka olan Logitech G bulunmakta.

 

Üretilen Logi ürünlerinde ”Logi” etiketini görebiliriz. Tabii bu bir veya iki yıl içerisinde olacaktır. Bunun yanında yenlikçi ve renk konusunda oldukça zevkli olan Logitech’in tasarım Müdürü Alastair Curtis:

Yeni kategorileri ve iş alanlarını tanımlayacak, geleceğe yönelik bir adım ?Uyumlu şirket vizyonu? ile insanların ortak zevk ve değerlerine yönelik tasarımlar üretmeyi amaçlıyoruz. Logi şirketinin tasarım vizyonunda da ciddi değişikliklerin olacak

dedi.

Logitech CEO?su Bracken Darrell ise:

İleri teknoloji ve tasarım ürünleri üzerine yoğunlaşarak kullanıcılarımızı şaşırtan yenilikler sunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız her işin merkezinde tasarım yer alıyor. Tasarıma yaklaşımımız klasik tanımın ötesine geçiyor. Bizim için tasarım, gelişmiş teknoloji ve mükemmel kullanıcı deneyiminin birleşimi. Bu süreçte ürünlerimiz çok yol katetti ve şimdi markamızı daha ileri taşımanın sırası

Müşterilerin beğendiği ortak renk ve tasarımlar ile öne çıkmayı planlayan Logitech’in yeni markası olan Logi’ye Logitech G gibi ileride daha da sık rastlayacağız.

Logitech Logi Tanıtım Videosu