blank

Monster Notebook Kadıköy’e Geliyor

Monster Notebook Kadıköy’e Geliyor

Monster oyunseverleri Kadıköy’deki yeni yerinde karşılamaya hazırlanıyor. Monster Notebook oyunseverlerin daha kolay ulaşabileceği yeni mağazasında oyun tutkunlarına hem en yeni modellerini görme hem de VR deneyimini yaşama imkânı sunacak

Ürettiği yüksek performanslı oyun laptop’ları ve iş istasyonları ile her kesimin beğenisini kazanan Monster Notebook Kadıköy‘deki mağazasını yeni ve daha merkezi bir noktaya taşıyor.

Geride bıraktığımız 10 yılda olduğu gibi kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği bir marka olmaya çalışan Monster Notebook, bu amaç doğrultusunda Kadıköy’deki mağazasını oyunseverlerin çok daha kolay ulaşabilecekleri bir yere taşıyor.

Türkiye’nin Tek Oyun Bilgisayarı Mağazası

Monster Notebook Kadıköy

Monster Notebook Kadıköy

Monster’ın artık herkesçe bilinen yeşil siyah renklerinin ve Monster’ın gücünü ve enerjisini yansıtan geometrik hatlara sahip modern bir tasarımın hâkim olacağı 3 katlı yeni mağazada, oyunseverlerin VR deneyimini doyasıya yaşayabilecekleri özel bir VR deneme alanı da olacak. Elbette Monster hayranları mağazanın giriş katında yer alacak alanda Monster Notebook’un tüm gaming laptop modellerini görüp kullanma şansını da elde edecekler.

Monster kullanıcılarına yalnızca en iyi oyun bilgisayarını değil, en iyi hizmeti sunmaya da büyük önem veriyor. Oyunseverler en zorlu görevlerin altından kalkabilecek güçteki oyuncu notebook’u ve iş istasyonları hakkında her türlü bilgiyi Monster’ın tecrübeli çalışanlarından alabilecekler.

Türkiye’nin tamamen oyun bilgisayarlarına özel tek mağazası olan Monster Notebook Kadıköy mağazası, tüm oyun tutkunlarını yakın bir zamanda Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresindeki yeni yerinde ağırlamaya hazırlanıyor. Monster hakkında en güncel bilgileri almak için https://www.facebook.com/monsternotebook/ adresindeki Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.