blank

MSI Gaming Notebooklarda Windows 10 Deneyimi

MSI, Windows 10 ile birlikte gelen ve oyun tutkunlarına DirectX 12’nin muhteşem 3D efektlerini çok daha iyi bir oyun deneyimiyle sunan dünyadaki ilk firma.

Lider oyuncu notebooku üreticisi MSI, bugün yaptığı açıklama ile MSI notebookların en yeni işletim sistemi WINDOWS 101′a yükseltilebilir olduğunu duyurdu.Oyuncu notebooklarında lider olan MSI, dünyada WINDOWS 10 işletim sistemi sunan ilk firma. MSI GAMING notebooklar üzerinde yapılan detaylı karşılaştırmalı testlerin sonuçlarına göre oyuncular MSI notebooklarını WINDOWS 10 işletim sisteminde de rahatça kullanabiliyorlar.

msi-gaming-notebook-windows10-1

WINDOWS 10 işletim sistemi ile gelen en büyük yenilik ise şüphesiz DirectX 12. NVIDIA GeForce GTX 900 serisi ekran kartları ile oyuncular DirectX 12 sürümünü kullanabiliyor. 5 yıllık DirectX 11’den çok daha iyi bir modelleme özelliğine sahip yeni versiyon, grafiklerde daha yüksek detay ve oyun performansı sunuyor; hatta 3D efektler için sistem artık eskisinin yarısı kadar zamana ihtiyaç duyuyor. Microsoft ayrıca WINDOWS 10’un uygun ortamda %50’ye varan güç tasarrufuna da sahip olduğunu belirtiyor.

MSI oyun notebooklarının tamamı NVIDIA GeForece GTX 900 serisi ekran kartları ile donatıldı. Kullanıcıları işletim sistemlerini WINDOWS 10’a kolayca yükselterek DirectX 12 ile gelen mükemmel oyun efektlerini hemen deneyimleyebilirler.

WINDOWS 10 ve DirectX 12 ile gelen performans geliştirmelerini görmek için:
http://event.msi.com/nb/2015/windows10/en/

game better with windows 10.jpg

WINDOWS 10’a hemen yükseltin ve DirectX12 3D efektlerini deneyimleyin
http://event.msi.com/2015/windows10/

Windows teklifinin ayrıntıları için 2. Sayfaya göz atınız.