blank

MSI GTX 980Ti GAMING 6G Yeni GAMING Güç Merkezi

Ekran kartlarında dünyanın lider markaları arasında yer alan MSI, GAMING ekran kartları serisinin yeni amiral gemisi MSI GTX 980Ti GAMING 6G modelini duyurdu. Bu etkileyici ekran kartı NVIDIA’nın Maxwell GM200 grafik işlemcisi ile referans modelden çok daha yüksek bir saat hızı ile çalışıyor. 6GB GDDR5 video belleği sayesinde akıcı bir 4K oyun deneyimi sunarken ödül sahibi Twin Frozr V termal tasarımı ile benzersiz bir soğutma ve akustik performansa sahip. Bu özel görünüm ve hissi daha da belirginleştirmek için MSI GTX 980Ti GAMING 6G sağlam metal bir arka koruma plakası ile güçlendirildi.
    Heyecan verici GAMING serisine ek olarak MSI, meraklıları için egzoz termal çözüme sahip 2 yeni referans model de sunuyor. MSI GTX 980Ti 6GD5 modeli hemen piyasaya çıkacak. Military Class 4 bileşenlere sahip yepyeni gümüş renkli MSI GTX 980Ti 6GD5 V1 modeli ise hemen ardından piyasaya sürülecek.
 MSI GAMING APP

GTX 980 Ti GAMING 6G modelinin gelecek nesil GAMING ekran kartlarına eklenmesi ile MSI bir kez daha PC oyunlarında çıtayı yükseltmiş oldu. Özel MSI GAMING App uygulaması sayesinde oyuncular artık OC, Gaming ve Silent modları arasına ihtiyaçları doğrultusunda anında geçiş yapabilecekler.

msi-gtx-980-gaming-app
Mavi ışık yayılımını azaltarak göz yorgunluğunu engelleyen öze özel EyeRest moduna ek olarak oyun ve film için bazı monitör renk profillerine hızlı geçiş olanağı sunmasının yanında yeni LED denetim sekmesi ile oyuncular artık 5 farklı ışıklandırma modundan birini seçerek oyunlar için en uygun ortamı tek bir tıklamayla oluşturabilecekler.
msi-gtx-980-ti
Detaylı fiyat ve ürün bilgisi için bölgenizdeki yetkili MSI distribütörü ile temasa geçiniz.
-Basın Bülteni