blank

MSI VR Ready Laptoplar

MSI VR Ready Laptoplar

VR Ready Laptoplar MSI tarafından duyuruldu. VR ready özelliği MSI için yeni bir konu değil. 2015’in ilk aylarında sanal gerçeklik teknolojisindeki potansiyel ve trendi gören MSI, bir VR laboratuvarı kurdu ve büyük bir ekibi bu teknolojinin araştırılması ile görevlendirdi.

Dünyanın ilk VR Ready Notebook bilgisayarı
Sanal gerçekliğin inanılmaz ve etkileyici dünyasını deneyimlemek için yüksek performanslı donanım gerekli. Üst sınıf oyun ve eSpor ürünlerinde dünya lideri markalardan biri olan MSI, sisteminizin VR için hazır olup olmadığnı kontrol edebilmeniz için en doğru tavsiyeyi vermeye çalışıyor. Uç noktada teknolojileri MSI VR-Ready oyun sistemleri ile birlikte kullanarak akıcı bir performans elde edebilirsiniz.

İlk ve Tek HTC Vive onaylı VR Ready Notebook

HTC Vive, şu anda en yüksek donanım talepleri olan, fakat en iyi sanal gerçeklik deneyimini sunan VR cihazı. Bu yüzden HTC Vive ile akıcı bir sanal gerçeklik deneyimi için gerekli donanım diğer cihazlardan çok daha önemli. İlk başından beri HTC ile yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olan MSI bunun sonucunda MSI Gaming notebooklar şu anda piyasada bulunan HTC Vive sertifikalı ürünler üretiyor.

MSI HTC Vive için optimize edilen oyun notebookları:

Link: https://gaming.msi.com/promotion/msi-vr-ready

İlk ve Tek Intel onaylı VR Ready Notebook

Akıcı ve yoğun bir VR deneyimi için hem ekran kartınız, hem de işlemciniz çok önemli. MSI, sanal gerçeklik deneyimini bir adım daha öteye taşıyan Intel VR teknolojisi sertifikalı ilk notebook bilgisayarını da böylelikle sunuyor.  

Intel sertifikalı VR-ready oyun notebookları:
Link: http://www.intel.com/buy/us/en/audience/virtual-reality#laptops