blank

MSI X99A Godlike Gaming Carbon Satışa Çıktı

MSI, şu ana kadar üretilen en uç noktada GAMING anakartı olan Msi X99A Godlike Gaming Carbon modelinin satışa çıktığını duyurdu.

Performans ve özellik açısından zirveyi temsil etmesinin yanında yeni Msi X99A Godlike Gaming Carbon ayrıca anakart estetiğinde de çıtayı yükseltiyor. CARBON anakartlar simsiyah renk düzenine ek olarak daha da geliştirilen ve akıllı telefon üzerinden de kontrol edilebilen Mystic Light RGB LED ışıkları ile PC’nizi diğerlerinden ayıracak bir şıklık ve zenginlik sunuyor. Gücü ve füturistik görünümünün yanı sıra karbon-fiber malzemenin hafifliği de yeni GODLIKE CARBON anakartların getirdiği üstün performansı temsil ediyor. Tüm bunların yanında yeni Msi X99A Godlike Gaming Carbon anakart gelecek nesil Intel ?Broadwell-E(P)? işlemcilere de hazır.

Dünyanın en güçlü oyun çözümü daha da geliştirildi. Msi X99A Godlike Gaming Carbon anakartlar geliştirilmiş Mystic Light RGB LED özelliği sayesinde 2048 renge ve 8 farklı LED efektine destek veriyor. Böylece sisteminizi tam istediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz.

msi-x99x-godlike-gaming-carbon-2

Audio Boost 3 Pro, Killer? DoubleShot-X3 Pro, Turbo M.2 bağlantısı, 2 kat daha hızlı USB 3.1 Type-A & Type-C gibi özellikleri ile X99A GODLIKE GAMING CARBON, savaşta yanınızda olacak en güçlü silah.

Oyun özelliklerine ek olarak Msi X99A Godlike Gaming Carbon anakart kendisini dünyanın en iyi hızaşırtma listelerinin tepesine çoktan yerleştirdi. MSI’ın efsanevi hızaşırtma anakartlarının zengin geçmişine sahip olan ve patentli Turbo Socket tasarımını barındıran Msi X99A Godlike Gaming Carbon Edition,  Intel® extreme işlemcilerde daha iyi hızaşırtma yapabilmek amacıyla fazladan pin (toplam 2036 adet) kullanarak tüm limitleri ortadan kaldırıyor. Yeni X99A Godlike Gaming Carbon Edition anakartlarla oyun ve hızaşırtma dünyasına hükmederken gözlere de hitap edeceksiniz!

DoubleShot-X3 PRO, Killer? 1535 Wi-Fi ve Dual-LAN bir arada

Killer? DoubleShot-X3 Pro, 2 adet Killer? Ethernet bağlantısı ve Killer? 1535 Wi-Fi adaptörünün aynı anda çalışabilmesine olanak tanıyor ve bu sayede ultra yüksek ağ hızlarına ulaşmanızı sağlıyor. Killer? Network Manager yazılımı hangi uygulamaların daha yüksek önceliğe sahip olacağını belirleyerek oyun trafiğini optimize ediyor. Bu sayede 2867 Gb/sn’ye ulaşan gerçekn veri transferini deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca en yeni Killer? 1535 Wi-Fi AC ile birlikte oyunculara öze teknolojik geliştirmeler geliyor. ExtremeRange? teknolojisine dahil olan Transmit Beamforming, MU-MIMO desteği ve Harici amplifikatörler ile oyunbcular ağ kararlılığında 2.4 kat, kablosuz performansında ise %25 daha yüksek verim alabiliyorlar. En yeni Killer? 1535 Wi-Fi AC, oyunculara hem oyun hem de yayın gibi farklı ağ kullanımlarında avanataj sağlıyor.

msi-x99x-godlike-gaming-carbon-3

Nahimic ile güçlendirilen Audio Boost 3 PRO: En iyi ses çözümü 

Audio Boost 3 PRO ile en iyi ve en saf ses deneyimini yaşayın. Yeni Audio Boost 3 PRO, üstün kaliteli Hi-Fi ESS 9018K2M DAC, dijital-analog dönüştürücü sayesinde stüdyo sınıfı ses kalitesini tümleşik bir çözümde sunuyor. Bu üst sınıf adanmış tümleşik ses kartı ile 120dB SNR 192 kHz/32-bit saf ses kalitesi, adanmış 6.3mm setero kulaklık çıkışları ile geliyor.

Nahimic, kullanıcı deneyimini yazılımın tam ortasına taşıyor ve uzun zamandır düşlediğiniz oyun avantajları ile geliyor. Virtual Sound, Voice Leveler, Bass Boost, Noise Gate & Reduction ve HD Audio Recorder. Nahimic ile güçlendirilen Audio Boost 3 PRO savaş alanında kristal berraklığında bir ses kalitesi sayesinde rakiplerinizi elinizle koymuş gibi bulmanızı sağlayacak.

Gelecek nesil depolama çözümleri

MSI® GAMING anakartlarla yıldırım hızında bir sistem açılışına ve oyunlarınızın göz açıp kapayıncaya dek yüklendiğine şahit olun. Pazarda yeteri kadar cihaz olmaması nedeniyle artık kullanımı tercih edilmeyen SATA-Express yerine MSI®, Turbo M.2, Turbo U.2 and 2X FASTER USB 3.1. ile yepyeni bir depolama neslini anakartınızla birlikte sunuyor. Turbo M.2 teknolojisi ile PCI Express 3.0 x4 arayüzü üzerinden
32 Gb/sn’ye bant genişliğine sahip olabilir, SATA 3.0 çözümlerine göre 5 kat daha hızlı veri transferi yapabilirsiniz.

M.2 yuvasına yerleşen U.2 Host kartı sayesinde Msi X99A Godlike Gaming Carbon ayrıca Intel® 750 serisi gibi en yeni yüksek performanslı SSD disklere de destek veriyor. NVMe desteği ile veri transfer hızları her zamankinden daha yüksek. Yenilikçi mühendislik anlayışı sayesinde Msi X99A Godlike Gaming anakartlar şimdi hem USB 3.1 Type-A hem de Type-C arayüzlere destek veriyor. Böylece hızlı mobil depolama için de şu ana kadar üretilmiş en kullanışlı çözümü sunuyor.

 • LGA 2011-3 soketli yeni Intel® Core? i7 Extreme Edition işlemcileri destekler
 • Quad Channel DDR4-3400+(OC) bellek desteği
 • Mystic Light: İstediğiniz renklerle kendi stlinizi yaratın
 • 2 KAT DAHA HIZI USB 3.1: 10Gb/sn transfer hızına sahip  USB 3.1 arayüzü, standart USB 3.0 bağlantısından 2 kat daha hızlı veri iletebilir.
 • DoubleShot-X3 PRO:  Killer DoubleShot-X3 Pro ile Killer WIFI ve 2 adet Killer LAN bağlantısını bir arada  kullanarak en iyi oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.
 • Turbo U.2 SSD çözümü: 2.4Gb/sn’ye varan okuma hızları ile yepyeni bir depolama çözümü
 • Turbo M.2 : Gelecek nesil M.2 Gen3 x4 performansı ile 32 Gb/sn’ye varan hızlar
 • SATA Express + USB 3.1 + SATA 6Gb/s
 • Multi-GPU: 4-Way NVIDIA SLI & AMD CrossFire desteği
 • OC Engine: Daha esnek  (100/125/167MHz) BCLK ayarları
 • Audio Boost 3 RPO: 6.3mm ses jakı ve  ESS Audio DAC ile üstün ses kalitesi
 • USB Audio Power: USB üzerinden sabit 5V ve daha iyi sinyal iletimi
 • XSplit Gamecaster: 1 yıllık Premium üyelik ile bu popüler akış yazılımını kullanarak yeteneklerinizi sergileyin
 • Guard-Pro: Geliştirilmiş koruma ve güç verimliliği
 • OC Genie 4: 1 saniyede hızaşırtma
 • Gaming App: FPS hızınızı arttırın
 • Click BIOS 4: Sisteminize kolay ince ayar
 • Nahimic Audio Enhacer: Gerçekliğin sınırlarını zorlayan ses deneyimi
 • Gaming Device Port: Oyun cihazlarınız için 3 kat altın kaplamaya sahip, yüksek hızlı iletişim portu

MSI® X99A GODLIKE GAMING CARBON anakart hakkında daha fazla bilgi alın.