blank

Msi’dan Oyunculara Harika Hizmet

Oyun donanımlarının önde gelen markası MSI, PC oyunlarının çıkış tarihlerini de kapsayan oyun donanım kılavuzunu çıkardığını duyurdu.

MSI’ın oyun sektöründeki önemli geliştiriciler ve donanım üreticileri ile yakın işbirliği sayesinde geliştirdiği bu online araç sayesinde oyun tutkunları en sevdikleri oyunlara uygun donanımları doğru olarak seçebilecek. “Gaming Hardware Advisor” aracı yakında çıkacak önemli PC oyunlarının görsel bir önizlemesini takvim formatında sunmanın yanında oyunculara hangi MSI donanımlarının bu oyunları akıcı bir şekilde oynamak için tercih edilebileceğini de tavsiye ediyor.

gaming.msi.com/game-releases adresini ziyaret eden kullanıcılar istedikleri oyun adının üzerine tıklayarak oyunun yayıncısını, tanıtım videosunu, Metacritic skorunu ve çıkış tarihini; ayrıca oyun için tavsiye edilen donanımları görebiliyorlar. Özellikle ekran kartı seçimlerinde çok işe yarayacak bu yardımcı ile artık daha kolay karar verebileceksiniz.

unnamed (2)

MSI’ın online oyun donanım tavsiye aracının çıkışı ile ilgili olarak MSI pazarlama müdürü Eric van Beurden,?Sosyal medya ve oyun etkinlikleri üzerinden oyun tutkunları sık sık yeni oyunları oynayabilecek bir PC toplarken hangi donanımları seçmeleri gerektiği yönünde tavsiye istekleri alıyoruz. Çoğu zaman da, oyunları en yüksek ayarlarda oynamak için donanıma para harcamaları gerekmediğini; bazen de sadece anakart ya da ekran kartı değiştirerek ulaşılabilecek bir performans için yepyeni bir PC satın aldıklarını görüyoruz. Gaming Hardware Advisor aracı, oyunculara doğru seçimi yapmalarında yardımcı olacak”, dedi. MSI, takipçiler ve MSI donanım kullananların geribildirimleri sayesinde Gaming Hardware Advisor aracını yepyeni oyunlar ve işlevsellikle 2016 yılı boyuncageliştirmeyi planlıyor.

gaming.msi.com/game-releases