blank

OnePlus Bu Yıl Bitmeden Yeni Bir Daha Telefon Çıkartacak

OnePlus firmasının yeni telefonu OnePlus2 daha yeni tanıtılmışken firmanın kurucularından ve şu anki CEO?su Carl Pei bu yıl içerisinde ikinci bir telefonu daha tanıtacaklarını açıkladı.

USA Today ile yaptığı röportajda yeni telefonun Aralık ayında geleceğini söyledi. Fakat genç kurucu yeni telefon konusunda her hangi bir detay vermedi. Sadece daha iyi bir dizayna sahip olacağını fakat OnePlus2 gibi üstün özelliklere sahip olmayacağını söyledi. Yeni telefonun ilk prototipini gördüğünde kendi kendine ?Aman Tanrım? dediğini ve bu telefonu günlük hayatta mutlaka kullanması gerektiğini söylediğini belirtti.

Telefon dışında başka ürünlerde çıkartıp çıkartmayacaklarının sorulması üzerine Carl Pei, fitness yardımcısı ürettiklerini fakat kendi açık kültür anlayışlarına uymadığı için projeyi rafa kaldırdıklarını söyledi.

OnePlus 2 telefonundan NFC?i neden çıkardıkları sorulduğunda Carl Pei bu konunun fazla abartıldığını çok az kişinin NFC?yi kullandığını ve bu yüzden telefondan çıkarttıklarını belirtti.