blank

PlayStation 4 4.0 Yazılım Güncellemesi Geliyor

PlayStation 4 4.0 Yazılım Güncellemesi Geliyor

Merakla beklenen PlayStation 4’ün yeni yazılım güncellemesi bugün itibariyle kendini gösterdi. Ayrıca güncellemeyi önden denemek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Geçen ay PlayStation 4 kullanıcıları için 3.55 yazılım güncellemesi kullanıma sunulmuştu. Bu 3.55 güncellemesi, sadece performans sorunlarını düzeltmeye odaklı bir güncellemeydi. Uzun süre beklenen yazılım güncellemesinin sadece performans sorunlarını düzeltmeye odaklı bir güncelleme olması da doğal olarak PlayStation 4 kullanıcılarını üzmüştü. Daha büyük bir içerik güncellemesi bekleyen PlayStation 4 kullanıcıları bu isteğine kavuşacak gibi görünüyor. Sony görünen o ki bu istekleri iyi dinliyor ve takip ediyor. Sony’den gün içerisinde gelen açıklamaya göre Playstation 4 4.0 yazılım güncellemesi büyük bir güncelleme olacak ve yakında oyunculara sunulacak.

 

PlayStation 4 4.0 Yazılım Güncellemesi Geliyor

 

Şimdilik sadece 4.0 yazılım güncellemesinin PlayStation 4 için geleceğini duyuran Sony, sağlıklı bir şekilde oyunculara sunmak için beta sürecine gireceklerini belirtti. PSN hesabınız Avrupa veya Kuzey Amerika ülkelerinden birine aitse bu beta sürecine katılabileceksiniz. Beta kayıtları bugünden itibaren başlamış olsa da betanın başlangıç tarihi ve yazılım güncellemesinin resmi olarak sunulma tarihi henüz açıklanmış değil. Ancak Ağustos’un ortalarında Beta sürecinin başlanması bekleniliyor.

Eğer Beta sürecinde yer almak ve Playstation 4 4.0 yazılım güncellemesini en erken deneyenlerden olmak istiyorsanız buradan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.