blank

Playstation 4 Slim Modeli Sızdırıldı

Playstation 4 Slim Modeli Sızdırıldı

Sony 7 Eylül 2016 tarihinde yapacağı sunumda göstereceği yeniliklerden birisi kesinlikle Playstation 4 Slim modeli olacaktır ancak şimdiden konsolun görüntüleri sızdırıldı.

Tabi bunların dışında Sony sunumunda Playstation Neo ile ilgili bilgiler bekleniyor. Ancak belli ki Playstation 4 Slim modeli de bu sunum esnasında tanıtılacaktı. Bu özel sunuma daha iki haftadan uzun bir süre var ancak Playstation 4 Slim modeli ait görseller sızdırıldı. İngiliz açık artırma sitesinde bir kullanıcı tarafından Playstation 4 Slim modeli satışa çıkarıldı. Satışa çıkardığı bu ilanın fotoğrafları ile birlikte paylaşan kullanıcı bir başka kullanıcı tarafından fotoğrafların kaydedilmesi ile birlikte bu modelin de görüntüleri sızmış oldu.

Playstation 4 Slim Modeli

Sony, 7 Eylül 2016’da PlayStation Meeting (PlayStation buluşması) ile birlikte muhtemel merak edilen her şey ortaya çıkacak. Bu sızan görseller ile birlikte tasarımından tutun kutu içeriğine kadar hemen hemen fiziksel olan tüm detayları ortaya çıkmış durumda. Tabi ki bu versiyon geliştirilmiş ve güçlendirilmiş bir versiyon mu orası da ayrı bir merak konusu oldu bizler için. Bunun için sızan görüntülerden bir şey söylemek mümkün değil. Detaylara baktığımızda 500 GB HDD ile gelen bu model normal PS4’ün Slim versiyonu gibi duruyor.

Playstation Neo tasarımının daha farklı olacağını düşünüyoruz ancak tabi ki ortada kesin hiç bir şey yok. Bu resimlerinde Playstation 4 Slim Model olup olmadığının %100 garantisi yok. Büyük bir yanılgı da yaşamak istemeyiz. Bu yüzden görselleri sizlerle paylaşıyor ancak ortada kesin bir şey olduğunu söylemekten çekiniyoruz.