blank

Playstation VR Siparişleri Başlıyor

Playstation VR Siparişleri Başlıyor

Playstation VR için sınırlı sayıda ön siparişler başlıyor. Ara ara ön siparişlere açılacak olan Virtual Reality ( Sanal Gerçeklik ) gözlükleri tekrar ön siparişe açılıyor.

Son kez ön siparişe açılacak olan ve bugünden itibaren başlayacak Playstation VR siparişleri stoklar tükendiğinde ön siparişleri de kapatacak.

Playstation resmi olarak yaptığı açıklama ile özellikle Amerika?da yaşayanlar için ön siparişlerin bu gün son bulacağını bildirdi. Yapılan resmi açıklama da son parti ön siparişler ile ara sıra verilmesinin sebebi ise ilk yoğun talebi sadece ön sipariş ile doldurmak.

Daha sonrasında satış ve sipariş tercihleri ve seçeneklerde değişiklik gösterecek.

Sony temel olarak Playstation VR aletlerini ön siparişlerden çok daha fazla üreterek satışa çıkacağı gün mağazalarda bulundurmak istiyor. Bu yüzden üretilen tüm ürünler ön siparişe sunulmayıp sınırlı sayı ile çıkıyor. Böylece ilk günde ön sipariş ile alanlar PlayStation VR’a kavuşurken ön sipariş vermeyenler de o gün mağazadan gidip satın alabilecek.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, Sony E3 2016 etkinliğinde Playstation VR için 50 adet oyun çıkaracağını kesin ve net olarak bildirmişti. Bu oyunlar arasında Batman Arkham VR gibi bir çok oyun bulunuyor.

Ayrıca Playstation VR ile ilgili Türkiye detayları da belli oldukça sizlere bildireceğiz.