blank

PS4 Firmware 3.00 Güncelleme İçerikleri Sızdırıldı

12PS4 bildiğiniz gibi sürekli olarak Sony tarafından güncellenerek, kullanıcılarına en başarılı oyun tecrübesini sunmaya çalışıyor.

Yakın bir zamanda kullanıcılarıyla buluşması beklenilen Firmware 3.00 güncellemesi şuan için kapalı olarak test edilmekte. Bugün ise bu teste katılan kullanıcılardan bir tanesi, güncellemenin şuan için bulundurduğu yeni özellikleri ve düzenlemeleri internete sızdırdı. Sony konuyla ilgili olarak henüz resmi bir açıklamada bulunmadığı için, bu içerikler şuan bir söylentiden ibaret. Fakat daha önceki güncellemelerde de benzer şeyler yaşandığından dolayı, paylaşılan bu notlar büyük ihtimalle doğru çıkacaktır. PS4 Firmware 3.00 ile gelecek olan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

– Konsolun ana menüsüne “Event” isimli bir menü eklenecek ve bu sayede kullanıcılar gerçekleşen etkinlikleri izleyip, kolayca bu etkinliklere katılabilecekler.

– Arkadaşlar listesine eklenecek olan “Community” ile birlikte yeni gruplar oluşturabilecek ya da bulunan bir gruba hızlıca katılabileceksiniz.

– Arkadaşlarınız ya da bulunduğunuz gruplardaki oynanan oyunları görüntüleyip, bunlara daha kolay bir şekilde katılabileceğiniz “Now Playing” isimli sistem geliştirilecek.

– YouTube üzerinden canlı yayın yapma özelliği eklenecek.

– Artık ortalama 10 saniyelik kısa videolarınızı kolay bir şekilde Twitter’ınıza ekleyebileceksiniz.

PS4 Firmware 3.00 güncellemesinin çıkış tarihi şuan için belli değil fakat sene sonuna kadar kullanıcılarla buluşması bekleniyor.