blank

Samsung Klavyeli Kılıf Geliyor

Her geçen gün farklı ve teknolojik ürün çıkartan Samsung, bu sefer de klavyeli kılıfı duyurdu.

Samsung Keyboard Cover adındaki bu klavyeli kılıf sadece Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ telefonları için üretildi. Bağlantı için herhangi bir teknolojiyi kullanmanıza gerek yok. Kılıfı telefona taktığınız andan itibaren klavyeyi kullanabiliyorsunuz. Ana ekran, uygulamalar ve geri butonları da klavyeye dahil.

Sadece Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ serileri için üretilecek bu klavyeli kılıfın üretim amacı genel olarak gereksiz gibi gözükse de arka tarafında bulunan kılıf düşme hasarını minimuma indiriyor ve kırılmayı yarı yarıya engelliyor. Baktığımız zaman kılıfın klavyesi, cihazın standart klavye alanında duruyor ve yazı yazarken fark eden bir unsur hissedilmiyor. Ancak ne kadar gereksiz olsa bile devreye koruma işlevi bahanesi giriyor.

Kılıfın çıkış tarihi ve fiyatı için bir bilgi verilmedi. Ancak ürünün yan sanayilerinin de her zaman orjinal ürünün çıktığı günden önce piyasaya çıktığını unutmamak lazım…

 

Son olarak mutlaka belirtmemiz gereken bir konu var. Logitech?in yeni alt markası olan Logi?nin bu duruma bir el atması gerekiyor. Gösterilen klavyeli kılıfların, klavye tasarımları çok sade sizce de biraz kaba durmuyor mu ?