blank

Telefon Numaranızı Turkcell İle Kendiniz Belirleyin

Aradığınız numara artık Turkcell?de

Ev telefonu numarası, doğum günü tarihi, araç plakası gibi sizin için özel olan numaralara sahip olmak artık mümkün. Turkcell?den yeni hat alanlar, özellikle sahip olmak istedikleri numaraları tercih edebiliyor.

 Turkcell, müşterilerin kendi talep ettikleri numaralara sahip olabilmeleri için yeni bir uygulama başlattı. Bundan böyle, yeni hat alanlar dilerlerse kendileri için özel olan numaraları tercih edebiliyorlar.

Hem faturalı hem de kontörlü hatlarda geçerli olan uygulama kapsamında, eğer müşteri tarafından istenen numara başka biri tarafından kullanılmıyor ve satışa uygunsa o kişiye tanımlanabiliyor.

Doğum günü tarihi, araç plakası, ev telefonu numarası gibi tüm kişiye özel numara seçenekleri, yeni hat sahiplerinin talebi doğrultusunda cep telefonu numarası olarak kullanılabiliyor. İşlem Turkcell bayilerinden gerçekleştirilebiliyor.

Yeni hat alan Turkcell?liler, aynı zamanda isteğe göre konuşma, internet ve SMS alternatifleri sunan avantajlı tanışma setleri ve tarifelerinde de faydalanabiliyor.