blank

Turkcell Superonline ?dan Özel Tablet Kampanyası

Turkcell Superonline?dan ADSL müşterilerine özel tablet kampanyası

Turkcell Superonline, müşteri deneyiminde fark yarattığı ADSL müşterilerine faturaya ek ayda 9,90 TL?ye Vestel V Tab 7 LITE II markalı tableti sunduğu yeni kampanyasını başlattı.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, farklı müşteri kitlelerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel kampanyalarına bir yenisini ekledi.

Turkcell Superonline, ADSL müşterilerini uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle buluşturmayı amaçlayan yeni kampanyası kapsamında, Vestel V Tab 7 LITE II tableti 24 ay taahhütle faturaya ek ayda 9,90 TL?ye sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline yetkili bayileri, www.superonline.net adresi ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezi üzerinden başvurmak yeterli. Web sitesi üzerinden başvurularda eve teslim seçeneği de bulunuyor. Kampanya 1 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli.

Vestel V Tab 7 LITE II hakkında

Android? 4.4 işletim sistemi ve Allwinner A23, Dual Core 1.5 Ghz işlemciye sahip V Tab 7 LITE II, hafif ve ergonomik tasarımıyla dikkati çekiyor. Mikro USB ve mikro SD kart girişleri ile kolay veri paylaşımına imkan sağlayan cihazın 2 MP?lik arka kamerası bulunuyor.