blank

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Microsoft’un E3 sunumu esnasında duyurduğu Xbox One S 2TB modeli bugün itibarıyla çıkış yaptı. 25 seçili ülkede çıkış yapan konsol Türkiye’de de eş zamanlı olarak satışa sunuldu.Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri tam olarak kesinleşti.

Xbox One S özellik açısından ve sahip olduğu alan bakımından biraz daha üstün olacak. Boyut bakımından %40 daha küçük, 2TB , dikey stand, yeni kontrolcü, HDR ve 4K video desteğiyle gelen Xbox One S Türkiye fiyatı 1899 TL. 

Ancak söylemek gerekiyor ki yurt dışında konsolun fiyatı 399 Dolar. 

Xbox One S Özellikleri

  • Xbox One S’de televizyonunuzun 4K ve HDR özelliklerini kontrol etme

Televizyonunuzun 4K ve HDR özelliklerini kontrol etmek üzere kılavuzu açmak için Xbox düğmesine iki defa dokunun, Ayarlar > Tüm ayarlar > Görüntü ve ses‘e gidin, ardından Gelişmiş video ayarları > 4K TV ayrıntıları‘nı seçin.

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

MICROSOFT Xbox One 2TB Limited Edition Konsol için ürün detayları

  • %40 daha küçük.
  • 2 TB depolama alanı.
  • Dahili güç kaynağı.
  • Xbox 360 klasikleri dahil en iyi oyunları %40 daha küçük bir konsolda oynayın. Boyutları sizi yanıltmasın; dahili güç kaynağı ve 2 TB dahili depolama alanı ile Xbox One S bugüne kadarki en gelişmiş Xbox konsoludur.

Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme

Gears of War 4 ve Forza Horizon 3 gibi oyunlarda daha zengin, daha parlak renklerin keyfini çıkarın. Açık renkler ile koyu renkler arasında daha yüksek kontrast oranı sağlayan Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme teknolojisi oyunlarınızın gerçek görsel derinliğini ortaya çıkarıyor.

4K Ultra HD Blu-ray™ ve Aktarma

Standart HD kalitesinin dört katı çözünürlük sağlayan 4k Ultra HD, mümkün olan en net ve en gerçekçi videoları sağlar. 4k içerikleri Netflix ve Amazon Video ile çevrimiçi yürütün ve Ultra HD Blu-ray filmleri Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme ile göz alıcı görsel kalitede izleyin.

Kızılötesi Yayıcı

Xbox One S konsolunuzu, TV’niz, kablo kutunuzu ve alıcınızı da kontrol ederek cihazlarınız arasında tam bir uyumluluk olmasını sağlar. En güzel televizyon ve spor programlarından film ve müziklere, en iyi oyunlara kadar arkadaşlarınızla ve ailenizle bol bol oyun oynayabilir, televizyon programı veya film izleyebilirsiniz.

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası

Yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandası’nın geliştirilmiş rahatlığını yaşayın ve benzersiz yoğunluğu, hassasiyeti ve konforu hissedin. 5,5 metre kablosuz kapsama alanı. Pütürlü kollar ile hedefi tutturun. Bluetooth® teknolojisi ile Windows 10 PC’ler, tabletler ve telefonlar üzerinde en sevdiğiniz oyunları oynayın.

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

MICROSOFT Xbox One 2TB Limited Edition Konsol

Teknik özellikler

Ürün Tipi:
Konsol
Konsol sistemi:
Xbox One S
Çözünürlük:
4K Ultra HD
Ürün numarası:
1166261

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Ekipman

Kumanda Simidi:
Geliştirilmiş konfor ile yeni Xbox One Beyaz Kablosuz Kumandası’nı hissedin, Kibar, ele daha iyi oturan tasarım ve dokulu yüzey, Daha önceki kumandalara göre iki kata kadar daha fazla kapsama alanı (12 metre)
MP3 oynatma:
Evet
Video (film) oynatma:
Evet
WLAN:
Evet
Bluetooth:
Evet
Bellek Kapasitesi:
2 TB

Xbox One S Fiyatı ve Özellikleri

Genel özellikleri

Renk:
Beyaz
Ağırlık:
7.2 kg
Genişlik:
430 mm
Yükseklik:
290 mm
Derinlik:
110 mm
Kutu İçeriği:
Xbox One S konsol, 2TB depolama alanı (dahili), Xbox Kablosuz Kumanda (3.5mm kulaklık jakı ile), Konsol standı (dikey pozisyon için), HDMI kablo, Güç kablosu ve 14 günlük Xbox Live Gold denemesi içerir
Üretici Garantisi:
2 Yıl Resmi Üretici Garantili