blank

Yan Odada da Artık Turkcell TV Plus Var !

Turkcell Superonline?ın hizmete sunduğu Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyası ile TV Plus kullanıcıları 14,90 TL karşılığında evlerinde ikinci bir televizyonda da geleceğin TV izleme deneyimini yaşayabiliyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanan kişisel TV platformu Turkcell TV Plus ile evde eğlenceyi tüm aile üyeleri için daha kullanılabilir hale getirecek Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyasını başlattı.

Mevcut ve yeni Turkcell Superonline Turkcell TV Plus müşterilerine yönelik kampanya kapsamında, 24 ay taahhütle aylık 14,90 TL karşılığında geleceğin televizyon izleme deneyimini iki farklı televizyonda aynı anda yaşamak mümkün hale geliyor. Kampanyada yeni abonelerden kurulum ücreti alınmazken, mevcut aboneler peşin ve taksitli ödeme seçeneklerine sahip oluyor.

turkcell-tv-plus-yan-oda-kampanyasi-2

1 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Turkcell Superonline yetkili bayileri, www.superonline.net adresi ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezi üzerinden başvurmaları yeterli.

Kampanyaya ilişkin tarife bilgileri şöyle:

Turkcell TV+ Yan Oda Paketleri 24 Ay Taahhütlü Turkcell TV+ Yan Oda Cihaz Kullanım Kampanya Fiyatı  Turkcell TV+ Yan Oda Kurulum Ücreti Kampanya Fiyatı 24 Ay Taahhütlü Kampanya Toplam Kampanya Fiyatı
Turkcell TV+ Yeni Müşteri Yan Oda Paketi 14,90 TL 24 ay boyunca ücretsiz 24 ay boyunca 14,90 TL
Turkcell TV+ Mevcut Müşteri Yan Oda Paketi (Kurulum Peşin) 14,90 TL 75 TL 14,90 TL
Turkcell TV+ Mevcut Müşteri Yan Oda Paketi (Kurulum Taksitli) 14,90 TL 24 ay boyunca

3,125 TL

24 ay boyunca 18,025 TL

Turkcell TV Plus hakkında

Turkcell Superonline?ın fiber optik altyapısı üzerinden evlerde müşterilerle buluşan Turkcell TV Plus aynı zamanda bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından da erişilebilen bir televizyon platformudur.Canlı yayını geri alabilme (Timeshift) özelliği benzerlerinden farklı olarak yalnızca izlenmekte olan kanalla sınırlı olmayan Turkcell TV Plus, izlenilen herhangi bir kanalda 12 saat önceki canlı yayına erişebilme fırsatı sunuyor. Aynı anda onlarca programı kaydetme imkanı da sağlayan platform, kayıtları kutu üzerindeki sabit disk yerine buluta kaydettiği için içeriklere istenilen cihazdan ve istenilen yerden ulaşmak da mümkün hale geliyor. Ayrıca izleyiciler seç-izle özelliğiyle kişisel izleme listelerini oluşturarak kendilerine özel kanallar oluşturabiliyorlar.