blank

Yeni iPad Pro Modeli Geliyor

Yeni iPad Pro Modeli Geliyor

Apple geçtiğimiz yıl ve bu yıl piyasaya sürdüğü iPad Pro modelleriyle iPad serisini tamamen farklı bir noktaya taşımak istediğini göstermişti. Yeni iPad Pro modeli gelecek yıl bizlerle.

Ming-Chi Kuo tarafından yapılan analizler sonucunda ve araştırmalarının ardından yaptığı açıklama da Yeni iPad Pro modeli resmen bir devrim olacak. Gelecek yıl 3 farklı iPad modeli karşımıza çıkacak.

  • 9,7 inçlik iPad Pro 2
  • 12,9 inçlik iPad Pro 2
  • yeni olarak da 10,5 inçlik yeni iPad Pro kullanıcılarla sunulacak.

 

Yeni iPad Pro

 

Apple’ın 10,5 inç model ile mevcut modellerde ekran boyutları arasındaki farkı azaltmayı ve daha fazla seçenek sunmayı amaçlıyor. Tablet çıkaran her firmanın bu boyutlara yakın boyutlu bir çok tableti bulunuyor. Ayrıca Apple kendi içerisindeki seçeneği daha da fazla artırmak istiyor. Ayrıca asıl heyecan verici olansa 2018 yılında piyasaya sürüleceği iddia edilen model. Belirtilenlere göre söz konusu model tamamen farklı bir tasarımla karşımıza çıkacak. Yani o yıl geldiğinde bildiğimiz tüm iPad’leri unutmamız gerekecek. Çünkü cihazda esnek OLED ekranın yer alacağı da söyleniyor. iPad satışlarını yeniden canlandırmak isteyen Apple’ın bu çabası yeterli olacak mı, bunu zaman gösterecek.