blank

GeForce Now’un Türkiye Abonelik Fiyatları Belli Oldu

NVIDIA’nın, GAME+ işbirliği ve Türkiye konumlu sunucularıyla hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now’un abonelik ücretleri bilgisi paylaşıldı.

ABD’li teknoloji ve grafik işlemci birimi üreticisi olan NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now, Turkcell’in yeni oyun platformu GAME+ iş birliği ve Türkiye konumlu sunucularıyla hizmet sunmaya başlıyor. Bu bağlamda oyunseverlerin merakla beklediği GeForce Now powered by GAME+ abonelik ücretleri açıklandı.

Konuyla ilgili olarak yapılan resmi açıklamaya göre GeForce Now Türkiye’nin satın alma süreci ve aylık abonelik fiyatları şu şekilde olacak:

1- Basic Paket:

‘Ücretsiz’ olan Basic paket, 1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

2- Lansman Özel Premium Paket:

Lansmana özel olarak tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak. Paketin ücreti aylık 49.9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149.7 TL olarak hizmete sunulacak. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimini yaşayacak.

3- Premium Paket:

Aylık abonelik ücreti 74.9 TL olarak açıklanan bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama zevkine sahip olacak.

Yapılan resmi açıklamaya göre GeForce Now powered by GAME+ ticari lansmanı 15 Mart’ta yapılacak ve yine bu tarih itibarıyla üyelik paketleri belirlenen kullanıcılar için satın alınabilir olacak.