blank

Age of Empires IV, 1v1 dereceli sezonları kullanıma sunacak!

Şu anda oyuncuların doğrudan davet edildiğini gören bir önizleme aşamasına girdiğinden, hemen sıralamaya giremeyeceksiniz. Ancak geliştiriciler, her şeyin nasıl çalışacağına dair bazı güncellemeler paylaştı.

Yerleştirme Savaşları ve Sıralama
Dereceli oyun, size erken bir sıralama kazandıracak yaklaşık beş yerleştirme maçıyla başlayacak. Bir dereceniz olduğunda, kazanma maçları için Dereceli Puanlar kazanacağınız için rütbe atlayabilirsiniz. Her rütbe, eziyeti daha da çekici kılan bir dizi ödülle birlikte gelir. “Dereceli oyunları kazanmak size Sıralama Puanları kazandıracak ve aynı şekilde oyunları kaybetmek Sıralama Puanlarını kaybetmenize neden olacaktır. Safları yükseltmek için bir Fetih, Kutsal veya Mucize zaferi elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın!”

Bunlar, elde edebileceğiniz en düşükten en yükseğe doğru sıralardır:

Bronz (I, II, III)
Gümüş (I, II, III)
Altın (I, II, III)
Platin (I, II, III)
Elmas (I, II, III)
Fatih (I, II, III)

Özel ödüller ve testler
Sezonu belirli bir sıralamada bitirmek, şehir merkezinizde kullanabileceğiniz anıtlar ve oyuncu profilinizi sıralamanızı yansıtacak şekilde değiştirme seçenekleri gibi bazı özel ödüller verir. 1v1 dereceli önizleme şu anda seçili oyuncularla test aşamasında olduğundan, geliştiriciler deneyimi iyileştirmek için geri bildirim topladıkça bazı şeyler hala değişebilir.

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.