blank

Among Us’a Yeni Güncelleme

2020 yılında bulunan popülerliğini kaybetmiş olsa da güncelleme yayınlamaya devam eden Among Us’ın Nintendo Switch versiyonunda bulunan “hızlı sohbet çarkı” o platformdaki oyuncuları oldukça rahatlatmıştı. Bunun temel nedeni Nintendo Switch’in sohbet arayüzünde bir şeyler yazmak kullanıcılara çok zorlayıcı bir hal alıyordu. Bu güncelleme ile Geliştirici InnerSloth, hızlı sohbet çarkı Nintendo Switch kullanıcılarına pratik bir çözüm sunmuş oldu.

Gelecek güncelleme ile hızlı sohbet çarkı özelliği ile sadece metin tabanlı sohbet eden oyunculara büyük bir bir kolaylık sağlanacak. Çarkı açtığınızda yukarıdan sırayla, Accusation, Crew, Systems, Location, Statements, Question ve Response seçenekleri yer almakta. Hızlı sohbet çarkının bir yaş sınırı bulunuyor. 18 yaşından küçük oyuncular Hızlı sohbet çarkını zorunlu olarak kullanıyor.

blank

InnerSloth, söz konusu yaş sınırını 13 ve altına indirmeyi planlıyor. Buradaki amaç küçük çocukların zorbalıktan korunmasını sağlamak ve oyunu çocuklar için daha iyi hale getirmek. Hızlı sohbet çarkı ile birçok işlevi yerine getirebiliyorsunuz ve oyunu oynamak için şimdilik yeterli gibi duruyor. Dün yayınlanan güncelleme ile birlikte hızlı sohbet çarkı tüm platformlarda rahatça kullanılabiliyor.