blank

GTA Online, 15 Mart’ta PS5 ve Xbox Series X/S’e Geliyor!

Alarmı çalın , yeni nesil konsollar için GTA Online ile ilgili haberlerimiz var ! Bu sefer kısa ama tatlı bir topluluk blog yazısı şeklinde geliyor ve gelecekte yapılacak çok çeşitli güncellemeleri kapsıyor. GTA Online oyuncuları için en heyecan verici olanı PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerinin 15 Mart’ta çıkacağı haberi.

Oyun için bu üçüncü nesil canlandırma, parlak yeni grafikler, 4K’ya kadar çözünürlük, 60 FPS, dokularda ve çizim mesafesinde iyileştirmeler, HDR seçenekleri, Işın İzleme ve yükleme sürelerini hızlandıracak bir dizi teknik iyileştirme ve daha fazlasıyla birlikte gelecek.

Oynanışla ilgili olarak, iyi haberler gelmeye devam ediyor. PS5 ve Xbox Series X/S oyuncuları, GTAV hikaye girişini bütünüyle atlayabilecek, bunun yerine ipleri yeni ve geliştirilmiş bir GTA Online eğitimi aracılığıyla öğrenebilecekler.

Tüm oyuncular için yeni olan kariyer oluşturucu, oyuncuların hareket halindeyken dört yasadışı gelirden birini seçmesine olanak tanır: Motorcu, Yönetici, Gece Kulübü sahibi ve Gun Runner. Bu platformlardaki yeni oyuncular ayrıca, sizi hızlandırmak için sağlıklı bir başlangıç ​​nakit enjeksiyonu alacak ve başlangıç ​​deneyimini şu anda olduğundan çok daha az zorlu hale getirecek.

Tüm bunlarla dolu, LS araba Meet’te bulunan Hao’nun Special Works otomobil mağazası. Küçük bir araç seçimini inanılmaz hızlı yarış arabalarına yükseltmenize izin vererek, oyunun yarışlarına ve diğer yüksek yoğunluklu aktivitelere en başından itibaren katılmanıza olanak tanır.

Peki ya PS4 veya Xbox One’ınızda GTA Online’a yüzlerce saat yatırım yaptıysanız? İyi haberler! Tüm ilerlemeniz için donanımdan sıfırlama ihtiyacını ortadan kaldırarak tüm verilerinizi aktarabilirsiniz. Bu, bir kerelik karakter ve hem PS4 hem de Xbox One oyuncularına sunulan yeni nesil konsollara geçiş süreci sayesinde gerçekleşir.

Ayrıca, PS5 için GTA Online’ın yeni bağımsız sürümü, lansmandan sonra üç ay boyunca oyuncular için ücretsiz olarak sunuluyor. Bu, herhangi birinizin bu konsollardan birini kapacak kadar şanslı olduğu anlamına gelir, büyük yaşayacak ve nakit tasarruf edeceksiniz – kısaca gerçek GTA Online deneyimi.

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.