blank

Halo Dizisi Çıkış Tarihi Belli Oldu, Devasa Bütçeyle Geliyor!

Yıllar sürdü. Sayısız gecikme, gülünç sayıda yapımcı, yazar ve şovmen ve kendini işine adamış bir yapım ekibinden çok fazla kararlılık aldı. Ama – sonunda – Halo TV dizisi geliyor. Uygun bir çıkış tarihi ve her şeyi var: 24 Mart 2022.
Bütçesi İse 40 milyon dolar

Halo TV dizisine ilk kez Kasım 2021’deki Xbox 20. yıl dönümü vitrininde baktık. Ardından, yılın sonuna doğru tam kapsamlı bir fragman gelmeden önce Kasım ayında başka bir kısa teaser daha aldık.

Gösterinin arkasındaki şirket Paramount, dün gece birinci sınıf gösteri için iki dakikalık bir fragman yayınladı ve bize oldukça beklenen projeden ne bekleyeceğimiz hakkında çok daha fazla bilgi veriyor. Fragmana genel bakış, oyunların yerleşik kanonundan ayrıldığımızı gösteriyor gibi görünüyor; Gerçek Halo halkası keşfi farklı görünüyor, dışarıda daha fazla Spartalı var gibi görünüyor ve UNSC’nin üst düzey yetkilisi Chief ve Halsey’e karşı temkinli görünüyor. İlginç.

Halo hayranları ayrıca, o ikonik Halo müziğinden ziyade, fragmanı destekleyen oldukça genel bir orkestra puanı aldığımızı fark edebilirler. Gerçekten de kutsal müziğin gösteride yer aldığını görecek miyiz? Paramount, tüyleri diken diken eden müziği bir Halo yüzüğünün kendisini ortaya çıkarmak için mi saklıyor? Gösterideki müzik, yukarıdaki teaser’daki çöpten daha mı iyi olacak? Bekleyip görmemiz gerekecek.

Bu dokuz bölümlük dizi için uzun bir bekleyiş oldu, bu yüzden sabrımızın karşılığını alacağını umuyoruz.

Gösteride American Gods’ Pablo Schreiber ikonik miğferin arkasındaki adam olarak yer alıyor ve Natascha McElhone oyuncu kadrosuna Dr. Catherine Elizabeth Halsey olarak katılıyor (bütün garip ilişkiye bakışınıza bağlı olarak Master Chief’in “annesi” veya “kız arkadaşı”). Cortana’nın aktrisi Jen Taylor da dizideki rolünü yeniden canlandıracak. Yukarıdaki fragmandaki görüntülerden bu sefer çıplak ve mavi olmadığını göreceksiniz. Muhtemelen en iyisi için, ha?

Gösteri ABD’de Paramount+’da yayınlanacak, bu da Birleşik Krallık’ta Sky’da izlenebileceği anlamına geliyor.

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.