blank

Son Zamanların En İyi PS5 Oyunları

Tebrikler! Uzun kuyrukları atlattınız ve bir PlayStation 5 kaptınız. Bir şekilde TV sehpanıza yerleştirdiniz ve sorunsuzca açtınız. Peki, sırada ne var? Parmaklarınızın ucundaki tüm seçeneklerden hangi oyunlar zamanınızı ve enerjinizi hak ediyor?

Öncelikle şunu bilin: PS4’te oynanabilen oyunların büyük çoğunluğu geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5’te oynanabilir. (İşte o konsol için en iyi oyunlar listemiz.) Bunun ötesinde, PS Plus abonelik hizmetinin üyeleri, Bloodborne, Uncharted 4 ve dahil olmak üzere en beğenilen PS4 oyunlarından bazılarını sunan bir avantaj olan PS Plus Collection’a erişebilir. God of War — ekstra ücret ödemeden. Bu oyunların tümü PS5’in kontrol panelinden indirilebilir. Ayrıca, yüzlerce PlayStation oyununu doğrudan PS5’inize aktarmanıza veya indirmenize olanak tanıyan, aylık 10 ABD doları tutarında bir hizmet olan PS Now var. Ne olursa olsun, PS5’te oynamak için nadiren harika şeylerden eksik kalırsınız.

Ancak son teknoloji ürünü, bu yeni konsol düşünülerek tasarlanmış bir şey arıyorsanız, çok uzağa bakmanıza gerek yok. Nesiller boyunca piyasaya sürülen birçok harika oyun, şaşırtıcı olmayan üstün sürümleriyle PS5’te çıktı. Sistemin bu noktada daha az yeni nesil teklifi var, ancak sahip olduğu az sayıda etkileyici bir sürü. Lafı fazla uzatmadan PS5 için en iyi oyunlar burada.

➥ Spider-Man:Miles Morales
➥Demon’s Souls
➥Ratchet&Clank: Rift Apart
➥Assassin’s Creed Valhalla
➥Sackboy: A Big Adventure
➥Returnal
➥Astro’s Playroom
➥Resident Evil Village
➥Call of Duty: Black Ops Cold War
➥Hitman III
➥Control