blank

Marvel Yeni Fragman Yayınladı!

WandaVision yapımının ardından İzleyicilerle buluşacak olan sıradaki Marvel dizisi olan The Falcon and the Winter Soldier fragmanı paylaşıldı.

Sevilen ve beğenilen WandaVision’ın ardından hayranlar, merakla sıradaki yapımı beklemeye başladı. İzleyicilerle buluşacak olan sonraki Marvel dizisi ise The Falcon And The Winter Soldier olacak. Disney+ platformuna özel olacak olan bu dizi, çok yakında ekranlarda izleyicilerin karşısına çıkacak.

The Falcon And The Winter Soldier

Yine WandaVision gibi mini dizi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan yapım, Avengers filmlerinden beğendiğimiz iki kahramanın hikâyesini bizlere sunacak. Dizideki karakterleri, filmlerdeki aktörler oynamaya devam ediyor. Falcon rolüne Anthony Mackie, Winter Soldier karakterine ise Sebastien Stan can verecek. Son olarak merakla beklenen diziden, nefes kesen yeni bir fragman yayınlandı.

19 Mart tarihinde yayınlanacak olan yapım, Coworkers (iş arkadaşları) isimli fragman ile paylaşıldı. Karakterlerimizin arkadaşlıklarına yapılan hoş göndermeler dışında aksiyon sahneleri de içeriyor. Gördüğümüz kadarıyla Disney+, dizilerinde Marvel sinema filmi kalitesine yakın görsel efektler kullanmaya devam edecek. Dizi, Avengers End Game filminden sonra yaşanan olayları konu alıyor.