blank

WandaVision Veda Etmeye Hazırlanıyor

Popüler dizi izleme platformu Disney+’ın sevilen ve başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin canlandırdığı WandaVision, 9. Bölümü ile izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor.

Marvel sinematik evrenindeki karakterlerin ve oyuncuların da yer aldığı yapım, kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilerek takip ediliyor. En beğenilmeyen yönü olarak ise süresi gösterilen dizinin bir bölümü, 25-30 dakika ne yazık ki. Oldukça kısa bulunan bu süre, dizinin son bölümünde uzuyor.

blank

50 Dakikalık Final

MarvelStudiosSpoilers isimli Reddit kullanıcısının paylaşımına dayanan bilgi, henüz doğrulanmış değil. Ancak aynı hesap daha önce de diziyle ilgili benzer sızıntılar gerçekleştirmiş ve bu sızıntılar da doğru çıkmıştı. Kaynak aynı zamanda bunun son bölüm olacağını ve 10. bölümün bulunmayacağını da sözlerne ekledi.

Sevilen diziyle ilgili yeni bir sezon ne yazık ki gelmeyecek. Mini dizi olarak planlanan yapımda 9. bölümde ne olacak? Aslında izleyicilerin asıl merak ettikleri şey de tam olarak bu. Çünkü iddialara göre dizinin final bölümünde Dr. Strange gelerek Wanda’yı alacak. Böylece bu dizi Dr. Strange 2 filmine bağlanacak.