blank

Assassins Creed Valhalla’nın Büyük Title Update 1.2.1 Çıktı

Assassin’in Creed Vahalla’sı için büyük Başlık Güncellemesi 1.2.1 yayınlandı. Assassins Creed Valhalla güncellemesi tüm ilgili platformlarda artık mevcut.

Eklenen yeni becerilerin arasında Cold Rage, Eye of the North ve Intense Rage bulunmaktadır. Ayrıca Görevler, Dünya Etkinlikleri ve Yan Etkinlikler ile ele alınan çeşitli oyun geliştirmeleri, dengeleme ve sorunları içermesini bekleyebilirsiniz.
Grafikler, Ses, Animasyon, River Raids, Jomsvikings ve daha fazlası da ilgili sorunlar arasında ele alındı.

Oyunu Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Ubisoft Connect, Epic Games Store, Stadia ve Amazon Luna’da bulabileceksiniz.

Oyunun Platformlara Göre Güncelleme Boyutları:

  • Xbox Series X|S: ~16GB
  • Xbox One: ~12.8GB
  • PlayStation®5: ~5.5 GB
  • PlayStation®4: 5-8 GB (Bölgeye göre değişkenlik gösterebilir)
  • PC: ~14 GB

Güncellemenin İçeriği:
Bu büyük güncelleme ile Wrath of the Druids için destek ekleyerek oyun 13 Mayıs’taki genişleme sürümüne hazırlanıyor.
Eklenen Beceriler
Cold Rage –Art arda düzenli yakın dövüş saldırıları gerçekleştirirken vuruş kesintilerini düzeltildi. Bu etki birkaç saniye sonra yeniden şarj olacaktır.
Eye of the North –Yayınızla nişan alırken vuruşlardan kaçmanızı sağlar. Bu etki birkaç saniye sonra yeniden şarj olacaktır.
Intense Rage – Kullandığınız kısa saldırınızı veya özel saldırınızı gerçekleştirirken vuruş kesintileriniz düzeltildi. Bu etki birkaç saniye sonra yeniden şarj olacaktır.

13 Mayıs’taki güncellemenin içeriğini ilk öğrenen siz olmak istiyorsanız. Burada şimdiden hazır olun. İyi keyifler herkese.