blank

Bannerlord CooP Modu Geldi – Bannerlord Online Nasıl Yüklenir

Bannerlord yayınlandığından hatta Warband yayınlandığından beri oyuncuların heyecan ve istekle beklediği coop sonunda geldi. Hemde yokluktan , hiçlikten , habersizce ve ansızın hayatımıza giriş yaptı.

Bannerlord Coop modu Bannerlord Online olarak Moddb’den yayınlandı. Bir kaç genç Rus yazılımcının bir araya gelerek , topluluğa hiç haber vermeden bir anda dün yayınladıkları Bannerlord Online arkadaşlarınızla birlikte Bannerlord deneyimini yaşamanıza olanak sağlıyor.

Bannerlord Online coop modu bizde sizler için girip denedik.

Bannerlord Online COOP Oynanış Videosu

Bannerlord CooP Modu Bannerlord Online Nasıl Yüklenir ?

Bannerlord Online yüklemek için aşağıdaki linke tıklayarak önce üye olunuz.
https://bannerlord-online.com/
Ardından Run Launcher bölümüne gelip .exe dosyasını indirip yönetici olarak kurun. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan direk oyuna girebilirsiniz.

Bannerlord Online Nasıl Oynanır

Oyuna girdiğiniz serverlar şu an için kısıtlı aynı anda 30 kişi civarında oynayabiliyorsunuz. Oyuna başladığınızda para kazanmak için köye gitmeli ve oradaki NPC ile konuşarak tarım işleri yapmalısınız. Önce toprağı düzenleyip sulayıp ekmeniz sonrasında tekrar sulayıp beklemeniz gerekiyor. Buğdaylar sararınca orak yardımı ile toplayarak NPC ‘ye götürüp satınız.
Para kazanmaya başladıktan sonra Şehirlerden birine girip etraftaki askerleri kiralayabilir ve yanınıza alabilirsiniz. Şehirde de çeşitli görevler sizleri bekliyor.
Ayrıca şehirde Arenaya girerek para kazanabilirsiniz. Turnuvayı kazandığınız taktirde 50 altın alacaksınız. Bu şekilde arkadaşınız ve askerlerinizle birlikte etraftaki çapulcuları keserek eşya toplayabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.