blank

Bannerlord Mod Yükleme Rehberi 2021 Steam / Epic Games

Bannerlord Mod Nasıl Yüklenir ?
Epic Games Mod Bannerlord Mod Yükleme
Bannerlord Mod Listesi Ayarlarma

Bannerlord yayınlandığından beri oyuncuları en çok heyecanlandıran modlanabilir olmasıydı. Modlar zaman içerisinde çok çeşitli şekilde Nexus Mods gibi mod sitelerinden yayınlanmaya başladı.

Modlar çoğaldıkça ve detaylandıkça Bannerlord oyununa bu modları kurmak biraz zorlaşmaya başladı. Oyuncular Nexus Mods sitesinden indirdikleri modları launcherda aktif edemiyor yada crash hataları almaları mod sorunları sonucunda gelen yorumlarda bizlerin bu rehberi hazırlamaya teşvik etti.

Bannerlord Mod Yükleme

1- WinZip veya WinRAR bilgisayarınızda hazır ve kurulu olsun

2- https://www.nexusmods.com/ sitesine ücretsiz üye olunuz.

3- Oyununuzun güncel hangi versiyonda olduğuna bakınız.

4- Oyununuzun versiyonuyla indirdiğiniz mod versiyonunun uyumlu olduğuna bakınız.

5- Unblock DLLS veya Vortex Programı ile modları indirip yükleyiniz.

6- Mod Launcher ile modları aşağıdaki gibi sıralayınız. Özellikle Harmony , Modlib gibi destekleyici modları bu sırada koymanız önemli

blank

7- Kurduğunuz modlar herşeye rağmen çalışmayabilir her mod kurulumundan sonra oyuna girip deneyiniz. Oyun içi modu test ediniz

8- Epic Games kullanıcıları vortex kullanmalı yada modun içerisindeki tüm dosyalara sağ klik özellikler ve engellemeyi kaldır demeleri gerekmektedir. Epic Games kullanıcıları Modules dosyasının içerisine atmalıdır. Bannerlord Epic Games versiyonuda olsa her versiyonda Modules klasörü vardır.

Bannerlord Mod Yükleme Rehberi 2021 Video

Sizler için hazırladığımız videoda detaylarıyla anlattık. Umarım yardımcı olmuştur.