blank

1666 Amsterdam Oynanış Görüntüleri Sızdı

1666 Amsterdam Oynanış Görüntüleri Sızdı

Ubisoft yeni oyunu ile ilgili görüntüler sızdırıldı. Aslında daha öncesinde “Yeni Assassin’s Creed Oyunu” diye düşünülen oyunun aslında farklı bir oyun olduğu ortaya çıktı. Oyunun baş tasarımcısı olarak bu oyununda yönetimine geçen Patrice Desilets için Ubisoft CEO’su bir açıklamada bulundu. “Bu oyun için böyle bir anlaşmaya varmamız çok iyi bir haber. Herkes için çok daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Patrice yetenekli bir tasarımcı ve gelecekteki çalışmalarında çok iyi işler çıkaracağına inanıyoruz.”

Sıza bu görüntülerde oyun motorunun az çok nasıl olduğunu ve oyun içi görüntülerini de görmüş oluyoruz. Aslında oyun 2 yıl öncesinde geliştiriliyordu ve PS3 ve Xbox 360 için geliştirilmekte olan bu oyunun stüdyosu kapanmadan durum tam anlamıyla böyleydi. Daha sonrasında çıkan davalar ve gelişmelerden sonra artık oyun yeni bir stüdyoda yeni nesil olarak geliştirildi.

1666 Amsterdam oyununun teması ise “Şeytan’dan daha kötü ol” şeklinde yorumlandı. 1666 Amsterdam oyununda yöneteceğimiz karakter kara büyü kullanarak hayvanları da kontrol edebiliyor olacak.

Oyunun çıkış tarihi veya detaylı bilgi henüz bilinmiyor fakat gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

1666 Amsterdam Oynanış Görüntüleri