blank

2016 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu

2016 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu

Dünya’nın en büyük oyun platformlarından birisi olan Steam için oyuncuların vazgeçilmez etkinliği “Steam Yaz İndirimleri” tarihi belli oldu. Her yıl sürekli beklenen ve başladığı günden itibaren indirimlerde hunharca para harcanan etkinlikte yüzlerce oyun aynı anda indirime giriyor.  Her yılbaşında ve yazın yaptığı büyük bir indirim haftasıyla oyuncuların cüzdanını boşaltmaya devam edecek.

Valve tarafından herhangi bir bilgi gelmedi fakat bilgi PAYPAL tarafından paylaşıldı. Resmi sayfanın attığı tweet’e göre Steam Yaz İndirimleri Tarihi belli oldu. Her sene indirimlerin ilk başladığı vakit oyunların fiyatlarında ara sıra hatalar yapılıyor ve daha sonrasında zamanla düzelen bundan fırsat bularak oyunları ucuza hatta bedavaya alabilmeyi başaran oyuncuların olduğu büyük indirim haftası yaklaşırken, almayı düşündüğünüz oyunlar için cüzdanınızı hazırlasanız iyi olur. Geçen sene binlerce kişinin aynı anda oynayabildiği bir clicker oyunu ile ortaya çıkaran Steam, bakalım bu sene hangi yenilikleri bizlere getirecek.

ba45b8ea40cf460395f8b54f24824334

2016 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, tüm oyuncular olarak indirimlere çılgınlar gibi dalarken dikkatli şekilde harcamalarımızı yapmalıyız. İndirime giren her oyunu almamalıyız ve belirli oyunlar üzerine yoğunlaşmalıyız. Bazen bir oyunun indirimlerini çok daha fazla indireme gireceği güne kadar beklememiz gerekebilir bu yüzden bizleri takip etmeyi de unutmayın sizlere bu sene yine Steam Yaz İndirimlerinde almanız gereken ve beklemeniz gereken oyunları da sizlerle paylaşacağız.