blank

2016 Temmuz Ayı Çıkacak Oyunlar

2016 Temmuz Ayı Çıkacak Oyunlar

Her ay olduğu gibi yine bu ay piyasaya sürülecek olan oyunların listesiyle birlikte bir defa daha karşınızdayız!

Yavaş yavaş oyun mevsiminin başlamasıyla birlikte tam oyuna doyacağız dediğimiz bu zamanlarda maalesef ki oldukça boş bir ay bizleri bekliyor aslına bakarsak? Temmuz ayı içerisinde The Banner Saga 2 ve Batman: Return to Arkham dışında çok da heyecan yaratacak bir yapım söz konusu değil gibi görünüyor.

Temmuz ayında bizlerle birlikte olacak oyunların listesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

rocket-league-collectors-edition-getting-boxed-retail-release-2-800x450

Rocket League: Collector?s Edition (Kutulu) – 5 Temmuz

(PC, PS4 ve Xbox One)

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen ve kısa bir sürede kendisine oldukça sağlam bir kitle oluşturmayı başaran e-spor yapımı Rocket League sonunda, şu ana kadar gelmiş olan tüm içerikleriyle birlikte kutulu olarak da oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

QfZZtu5

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered – 17 Temmuz

(PS4)

Her ne kadar Quantic Dream?in eski bir oyunu olsa da kesinlikle firmanın efsanevi yapımlarından bir tanesi olan Fahrenheit, PC?den sonra uyumlu hale getirilmiş versiyonuyla birlikte PS4 platformu için de piyasadaki yerini alacak. Eski günleri hatırlamak isteyen oyuncuların kesinlikle kaçırmaması gereken bir fırsat gibi görünüyor.

ARK_SotF-Poster_FINAL

ARK: Survival of the Fittest – 19 Temmuz

(PS4)

PC için piyasaya sürülen ve daha sonradan konsollar içinde yavaş yavaş (ya da parça parça) çıkışını gerçekleştirmekte olan hayatta kalma oyunu PS4 için de geliyor. Aslına bakarsak gelen bu bölüm, yapımın Battle Royale diyebileceğimiz aşamasından ibaret ama PS4 sahibi olup, hayatta kalma oyunlarının meraklası olanlar için elbette ki güzel bir fırsat.

dnaplaizijmvb9ewyspw

I Am Setsuna – 19 Temmuz

(PC ve PS4)

Square Enix tarafından geliştirilmekte olan ve açıkçası kendisiyle ilgili çok ama çok az bir bilgiye sahip olduğumuz I Am Setsuna da yine Temmuz ayında RPG severler ile buluşacak. Yapım her ne kadar görsel anlamda yüksek bütçeli yapımlar ile kapışacak seviyeye sahip olmasa da atmosferi ve hikayesiyle farklı bir oyun deneyimini bizlere sunacak gibi görünüyor.

MediaHandler

The Banner Saga 2 – 26 Temmuz

(PS4 ve Xbox One)

PC için bu senenin başında piyasaya sürülen ve hayranları tarafından büyük ilgi gören RPG oyunu The Banner Saga 2, konsol sahipleriyle de yine Temmuz ayında buluşacak. Oldukça hoş görselliği, farklı oyun mekanikleri ve hikayesi ile dikkat çeken yapım konsol sahipleri tarafından bir süredir bekleniyordu.

217197_screenshot_04_l

Batman: Return to Arkham – 26 Temmuz

(PS4 ve Xbox One)

Sonunda yeni nesil konsol sahipleri yenilenmiş oyun motoru ve görselliği ile birlikte efsanevi Arkham serisine kavuşuyor! Özellikle tüm seriyi tek bir platformdan oynamak isteyen veya sadece koleksiyon yapmak isteyen oyun severlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

pokemon_go_800

Pokémon GO – Temmuz

(Mobil)

İlk tanıtıldığında oldukça iddialı görünen, daha sonradan ise yavaş yavaş oyun severlerin heyecanını kaybeden Pokémon GO, sonunda piyasadaki yerini Temmuz ayı içerisinde alacak. Henüz bizi ne gibi bir Pokémon oyunu bekliyor bilemesek de her şey bizlere geçtiğimiz sene E3?de izletilen fragmanda göründüğü gibi olmayacak, buna eminiz? Umuyoruz ki yine de eğlenceli ve tatmin edici bir Pokémon oyunu bizleri bekliyor olacaktır.

Ayrıca Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan diğer yapımların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Romance of the Three Kingdoms 13 – 5 Temmuz (PC, PS4)

Star Wars Battlefront Bespin DLC – 5 Temmuz (PS4)

Song of the Deep – 12 Temmuz (PC, PS4 ve Xbox One)

Valentino Rossi The Game – 26 Temmuz (PC, PS4 ve Xbox One)

We Happy Few – 26 Temmuz (PC ve Xbox One)

Fallout 4 Vault-Tec Workshop DLC – Temmuz (PC, PS4 ve Xbox One)