blank

2016 Yılı Playstation 4 İçin Çıkacak Oyunlar

2015 yılı boyunca yeni konsol ve yeni çıkan PS4 özel oyunları ve farklı platformlara çıkan bir çok yeni oyun ile birlikte Sony oyuncuların gözünde bir beden daha büyüdü. Hem bir çok platformda oynanabilen hemde Playstation 4 için özel olarak çıkmış olan bir çok oyun oyuncular tarafından sevilerek oynandı ve oynanmaya da devam ediyor.

2016 yılı için Playstation 4’e çıkacak olan oyunlar ise Sony tarafından kısa bir video ile duyuruldu. Tabi ki bu haber bunların dışında PS4’e başka oyun gelmeyecek gibi bir kanı oluşturmasın. Bunlar kesin olarak gelecek olan oyunları içermekte. Bu yıl oyun dünyası için çok daha farklı ve dolu dolu bir yıl olacak. Şimdiden tavsiyemiz PS4 konsolu olmayan oyuncuların evlerine birer adet konsol almaları olacaktır.

Bu yılın PS4 için en ilgi çekici yapımlardan bir tanesi ise Uncharted 4: A Thief’s End. Bunların dışında Horizon: Zero Dawn ve The Last Guardian oyunları da yerlerini almış durumdalar. Ayrıca bunların dışında Sony, bağımsız yapımcılara verdikleri destek ile Playstation 4’e özel bağımsız yapımcı oyunları da ayrı ayrı önemsediğini de bu video ile gösteriyor.

İşte yayınlanan 2016 yılı PS4 için çıkacak oyunlar;