blank

3. Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı

Ülkemizde NTT Game tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Phantomers?da turnuva haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. İkincisi geçtiğimiz Aralık ayında düzenlenen ve ModZ ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan turnuvanın ardından NTT Game ekibi yarı final ve final aşamaları offline olarak gerçekleşecek 3. Klan Turnuvasının kayıtlarını almaya başladı. Turnuvanın ödül havuzu ise tam 5.000 TL!

10 Ocak 2016 tarihine kadar kayıtları devam edecek olan yeni yılın ilk Phantomers Klan Turnuvasının online mücadeleleri 12 – 17 Ocak, offline mücadeleleri ise 23 ? 24 Ocak  tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Turnuvanın offline mücadeleleri gençler tarafından oldukça rağbet görmesi beklenen ve İstanbul Kongre Merkezi?nde düzenlenecek Sömestr Fest 2016 organizasyonunda yapılacak. Oyunseverler hem Phantomers 3. Klan Turnuvasının heyecanına ortak olacak hem de Athena, Duman ve Cem Adrian gibi sanatçıların konserleri ile coşacaklar.

3. Phantomers klan turnuvası hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için buraya, turnuvaya başvuru yapmak için ise buraya tıklayınız.

E-Spor çalışmaları kapsamında Phantomers ekibi emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Bu zamana kadar yapılan organizasyonlar gösteriyor ki Phantomers oyuncularını ilerleyen dönemlerde de ödüllü online ve offline turnuvalar bekliyor olacak.