blank

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zaferi, Kurtuluş Savaşımızın sonucunu belirleyen, aziz milletimizin tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu zafer, Türk Milleti’nin bağımsızlık mücadelesini, birlik ve beraberliğini tüm dünyaya göstermiştir.

Büyük bir kararlılıkla sürdürülen mücadelenin sonucunda elde edilen bu zafer, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun temel taşıdır. Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları ile aziz şehitlerimiz bağımsızlığımızın kazanılmasında önemli bir engeli aşmışlardır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, vatanın korunması adına ecdadımızın vermiş olduğu mücadele bugünde aynı kararlılıkla sürdürülmektedir.

Bu büyük zaferin 94.yılını kutlamanın gururunu yaşadığımız bugünlerde, atalarımızın fedakarlığı ilelebet hafızalarımızda ve gönüllerimizde olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bütünlüğü ve Yüce Türk Milleti’nin bağımsızlığı uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Yüce Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.