blank

3DMark Time Spy Directx12 Benchmark Videosu

3DMark Time Spy Directx12 Benchmark Videosu

Steam üzerinden bu gün oyunculara Directx12 Benchmark yapabileceğiniz 3DMark Time Spy Directx12 Benchmark adı verilen yazılım yayımlandı.

Bilgisayarlarımızın gücünü ölçmek için kullandığımız ve oyunculara arasında oldukça yaygın olarak bilinen Futurmark şirketi yeni yazılımlarını sundu. 3DMark’ın, özellikle performans geliştirmeleri ile adından sıkça söz ettiren DirectX 12’ye özel olarak hazırladığı Time Spy isimli Benchmark bizleri konu hakkında daha da aydınlanmamız ve anlamamıza da yardımcı olacak.

Demo sürümü ücretsiz olarak yayımlanan 3DMark Time Spy tüm 3DMark sürümleri için geçerli olarak çıktı. Steam üzerinden de bedava bir demo sunuldu.  AMD, Intel, Microsoft, NVIDIA tarafından ayrıca tabi ki şirketin asıl kendi geliştirme ekibi ile birlikte geliştirilen Benchmark Geliştirme Programı 3DMark Time Spy Directx12 Benchmark ilk geliştirilenler den bir Directx12 uygulaması.

Directx12 Windows 10 ile birlikte tanıtıldı ve düşük seviye grafik API için işlemci yükünü azaltıyor. Daha az yük ve daha iyi GPU donanımının kullanımı için üretildi.Bir Directx12 oyun motoru ile nesneleri, dokuları ve efektleri daha fazla çizebilirsiniz.


3dmark-time-spy-directx12-benchmark-yapma-ekran-karti-testi-bilgisayar-performans-testi-programi-stres-olcme


3DMark Time Spy Directx12 Benchmark ideal bir ölçüt benchmark yazılımıdır. Bu yazılım ile son grafik kartlarının performanslarını en ideal şekilde ölçebilirsiniz. Eğer 3DMark demo versiyona bile sahipseniz yapmanız gereken son versiyonu indirmek. Daha sonrasında 3DMark Time Spy Directx12 Benchmark indirebilirsiniz. Time Spy için son güncellemeyi yapmanız da yeterli olacaktır. Time Spy sayesinde stres testleri yapabilir ve tüm performansı görebiliyorsunuz. Ancak tabi ki sisteminizin buna el veriyor olması ayrı bir mesele.

3DMark Time Spy Benchmark Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • İşlemci: 1.8Ghz Dual-Core CPU with SSSE3 support
  • Ram: 4 GB
  • Ekran Kartı : DirectX 12 ekran kartları
  • Ekran Kartı minimum : 1.7 GB
  • Kapladığı Alan : 3 GB

Bu özellikleri taşıyan tüm bilgisayar performans testlerini gerçekleştirebilirler. Tabi ki 3DMark programına sahip olmalısınız.

3DMark Time Spy Directx12 Benchmark Videosu