blank

3on3 Freestyle PS4 Sokak Basketbolu

3on3 Freestyle PS4 Sokak Basketbolu

Uzun süredir oyuncuların bir çoğu içten içe böyle bir beklenti içerisindeydi ve sanırım bizi duydular. 3on3 Freestyle PS4 için geliştiriliyor.

Sokak basketbolu oyunu oynamak isteyen bunu sistemi bozuk ve kötü oyunlarla değil şöyle NBA 2K serisi gibi bir kalitede oynamak isteyen oyuncuların ilacını yapıyorlar. 3v3 tek pota sokak basketbolu için bizlerin içine sinecek bir oyun piyasaya gelecek. Hatta haberleri yeni çıkmasına rağmen çıkış tarihi 2016 yılı içerisinde olacak. Yani şunun şurasında zaten yılı bitirmemize 3 ay kaldı.

3on3 Freestyle PS4 kendine has bir yapısı olacak. Karakter tasarımları ve oynanış biraz daha simülasyon ağırlıklı olmayacak. Tüm karakterlerin bir hikayesi bulunacak. Karakterlerin hikayeleri kendi oyun tarzlarına, giyimlerine, oynanış stillerine yansıyacak. Sokak basketboluna özel hareketler, animasyonlar ve kurallar olacak. Yani NBA gibi bir profesyonel platformun aksine sokak basketbolundaki kurallar geçerli olacak. Müthiş zevkli bir basketbol oyunu bizleri bekliyor olacak desek yeridir. Ayrıca oyun Playstation 4 için gelecek.

3on3 Freestyle PS4

3on3 Freestyle PS4 kapalı beta dönemi geçirecek. Bu süreçte oyuncular tarafından oyunun denenmesi ve tecrübe edilmesi beklenecek. Temel olarak bu oyun online multiplayer olarak oynanan bir oyun olacak. Dünyanın dört bir yanından sokak basketboluna gönül vermiş oyuncuların olacağı oyunda arkadaşlarınızı toplayıp onları ezmenin fırsatını ele geçiriyoruz. Aslında oyun temelde co-op tecrübesini bambaşka bir açıya taşımış oluyor. Gerçek zamanlı 3v3 maçlar atacağımız 3on3 Freestyle PS4 sokak basketbolu oyununda Unreal Engine oyun motoru kullanılıyor. Local olarak 3 kişi bağlanıp oyundaki online platforma girebileceğiz. Diğer basketbol oyunlarının aksine çok daha hızlı ve seri bir oyun bizleri bekliyor. Farklı yetenekler ile karakterlerimizi farklı pozisyonlarda kombine ederek kendi takımımızı ve stratejimizi oluşturacağız. Karakterlerimizi tecrübe edindirerek yeni yetenekler açacağız bu yeni yetenekler ile birlikte rakibe üstünlük kurmaya çalışacağız.

3on3 Freestyle PS4 Tanıtım Videosu