blank

7 Days to Die PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

7 Days to Die PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Telltale hala PC üzerinde binlerce oyuncusu olan The Fun Pimps stüdyolarının geliştirdiği 7 Days to Die oyunu için konsol çıkış tarihini açıkladı. 7 Days to Die temelde bir sandbox oyun. Playstation 4 ve Xbox One sahipleri için ise konsollara yeni bir soluk getirebilir.

Kısaca oyundan bahsedecek olursak 7 Days to Die FPS kamera açısı ile kombine edilmiş, korku ögelerinin de yer aldığı, bünyesinde hem Tower-Defense hemde RPG deneyimi sunan açık dünya hayatta kalma oyunu. Oyun 2013 yılında Kickstarter projesi olarak hayata geçti geliştirildi ve PC için henüz hala erken erişim aşamasında ve geliştirilmeye devam ediyor.

Konsollara özel yeni bir multiplayer modu ve ekranı ikiye bölme özelliği ile birlikte Co-op geliyor. Ayrıca oyun ön siparişe de açıldı ve birde ön sipariş edenlere bonuslar ile geliyor, oyunu ön sipariş ile alan oyuncular Telltale The Walking Dead oyunundan Michonne ve Lee Everett için 5 adet farklı kostümlere de sahip olacaklar.

7 Days to Die PS4 çıkış tarihi hem dijital hem kutulu olarak 28 Haziran 2016 tarihinde PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

7 Days to Die PS4 – Xbox One