blank

Absolver Online Aksiyon Dövüş Oyunu Duyuruldu

Absolver Online Aksiyon Dövüş Oyunu Duyuruldu

Devolver Digital tarafından yeni bir oyun duyuruldu, Paris lokasyonlu Sloclap stüdyoları tarafından geliştirilen oyun, oyun dünyasına yeni bir soluk katacak gibi gözüküyor. Oyun hem PC hem konsollar için geliştiriliyor. Oyun E3 2016 fuarında oynanabilir bir halde oyunculara sunulacak.

Şuan için küçük bir oynanış videosu görüntüleri ile birlikte yayımlanan Absolver Online Aksiyon Dövüş Oyunu izleyenlerin müthiş bir beğenisini topladı. Oyun ile ilgili bilgler ise şu şekilde;

Absolver oyunculara Prospect maskesinin arkasındaki savaşçıların yönetimini almasını sağlıyor. Onlar Dünya üzerindeki istikrarı sağlamak için seçilmiş eli bir ordunun savaşçıları. Ancak böyle savaşçılar ve seçilmişler Absolver’a katılabilirler. Absolver dünyasına katılan her savaşçının bir yemini vardır ve bozulamaz. Düşmüş Adal İmparatorluğunun yöneticileri, oyuncuları bu terk edilmiş topraklarda dolaşmalarını ve diğer Prospect üyelerini bulmalarını, onların yerlerini öğrenmelerini ve sonunda Absolvers olmalarını istiyor.

Oyuncular bu macera boyunca yeni yetenekler öğrenecek, mevcut yeteneklerini geliştirecek, yeni silahlar, yeni zırhlara sahip olabilecekler. Ayrıca yeni dövüş stilleri de onların için en önemli şeylerden biri olacak. Yeni saldırı teknikleri ve savaş tekniklerini öğrenmek zorundalar. Rakipleri hiçte kolay rakipler olmayacak. Dünya onlara her zaman yeni güçler ve yeniliklerle gelecek. Savaşçılar arasındaki mücadele gerçek zamanlı olacak. Dövüş esnasındaki saldırılar, savunmalar, karşı saldırılar, aldatmacalar yani kavga tümü ile gerçek zamanlı olarak yapılacak. Oyun tüm yönleri ile özelleştirilebilir bir oyun olacak ve dövüş stilinden, silahlara, bireysel saldırı tekniklerinden her şeye oyuncunun ellerinde olacak. Oyuncular “Savaş Kartı” denilen kartlara sahip olacaklar. Bu onların tamamen dövüşlerine etki edecek. Her şey oyuncunun kendisine göre özelleştirilebilir olacak.

Absolver Ekran GörüntüleriOyuncular PvE için kendi takım arkadaşlarını oluşturabilecekler. Yani kendi ekibimizi kurabileceğiz. Ayrıca Adal topraklarının zindanlarını tüm takımımız ile birlikte tecrübe edebileceğiz. Bunun dışında PvP içinde aynı şey söz konusu, kendi savaşçı takımımız ile birlikte PvP arenasında mücadele edebileceğiz. Bu müthiş atmosfere sahip online aksiyon dövüş oyunu Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi.

Absolver çıkış tarihi ise 2017 olarak verilmiş durumda henüz kesin tarih belli değil. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

Absolver Online Yakın Dövüş Oyunu Video