blank

AC Syndicate Gerekli Sabit Disk Alanı Belli Oldu

Ubisoft tarafından geliştirilen ve çıkışına sadece haftalar kalan Assassin’s Creed: Syndicate, bizleri 1800’ler Londra’sında oldukça etkileyici ve devasa bir geziye çıkartmayı hedefliyor.

Jacob ve Evie Frye isimli ikiz kardeşleri kontrol edeceğim yapımda, seride bu güne kadar görülmüş en büyük harita olan Londra, yeni dövüş mekanikleri ve etkileyici görsellik ön plana çıkmış durumda. Serinin hayranlarının heyecan seviyesi yapımın çıkış tarihi yaklaştıkça iyice artıyor.

Bugün ise yapımın PS4 ve Xbox One platformlarında kaplayacağı sabit disk alanı belli oldu. Assassin’s Creed: Syndicate Xbox One platformunda 40,27 GB‘lık bir sabit disk alanına ihtiyaç duyacakken, PS4 sürümü ise ortalama 50 GB‘lık bir sabit disk alanına ihtiyaç duyacak. Ayrıca görüşüne bakılırsa yapımın PS4 sürümü 1080p şekilde çalışacak gibi görünüyor. Hatırlarsanız Assassin’s Creed: Unity her iki platformda da 900p değerinde bir performans sunuyordu.

Xbox One

ac_syndicate

PlayStation 4

ac_ps4

Assassin?s Creed: Syndicate?ın çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 23 Ekim olarak belirlendi. Yapımı PC?de oynamayı bekleyen kullanıcıların ise 19 Kasım tarihini beklemeleri gerekecek.